-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вапно- ID: UA-2026-08-31-011234-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244498
Відділ освіти, молоді та спорту Новоушицької селищної ради ЄДРПОУ: 40215304ДК 021:2015: 44920000-5 Вапняк, гіпс і крейдаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Корпус замка 55 (сердцевина С70)- ID: UA-2026-08-31-011231-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244497
Відділ освіти , культури, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання Дмитрівської сільської ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 43915069ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом, а саме бітумна...×-
Придбання матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом, а саме бітумна емульсія ЕКШ 60
- ID: UA-2026-08-31-011232-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244496
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Болт замковий з грибковидною головкою 6*40 повна різьба (0,95 кг = 100 шт.) 318-17; Га йка...×-
Болт замковий з грибковидною головкою 6*40 повна різьба (0,95 кг = 100 шт.) 318-17; Га йка М6 (0,9 кг = 500 шт.) 300-54 Team; Дюбель розпірний загального призначення 10*60 001-25 Team; Саморіз для г/к в дерево 4,2*80 (0,78 кг = 200 шт.) 107-112 Team; Шайба збільшена 6*17 (1,05 кг = 500 шт.) 312-23; Шуруп гартований з потаємною головкою 4,5*45 (1,25 кг = 500 шт.) 160-40 Team»
- ID: UA-2026-08-31-011233-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244495
КП Баришівської селищної ради "Господар" ЄДРПОУ: 43664194ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пральні машини промислові та Сушильні машини- ID: UA-2026-08-31-011222-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244494
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А7384 ЄДРПОУ: 26630738ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 16:55)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Страхування майна- ID: UA-2026-08-31-011219-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244493
Управління Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України в Чернівецькій області ЄДРПОУ: 34802906ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари (за кодом ЄЗС ДК 021-2015: 30190000-7 - Офісне устаткування та приладд...×-
Канцелярські товари (за кодом ЄЗС ДК 021-2015: 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне)
- ID: UA-2026-08-31-011225-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244491
КНП "Лисичанська багатопрофільна лікарня" ЄДРПОУ: 05401658ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Кабельна збірка Kingsignal- ID: UA-2026-08-31-011202-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244489
Військова частина А3719 ЄДРПОУ: 24973434ДК 021:2015: 31330000-8 Коаксіальні кабеліПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
-ДК 021: 2015 код 99999999-9 «Не відображене в інших розділах»(ДК 018 код 2223.1 «Місцеві...×-
-ДК 021: 2015 код 99999999-9 «Не відображене в інших розділах»(ДК 018 код 2223.1 «Місцеві каналізаційні та водостічні мережі»(послуги з поточного ремонту мереж водовідведення (послуги з утримання в належному стані внутрішніх мереж водовідведення) з заміною двох насосів каналізаційних (сололіфтів) та трубопроводу каналізації у найпростішому укритті в ліцеї № 127 Дарницького району м. Києва на вулиці Ялтинська , 13 )»
- ID: UA-2026-08-31-011220-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244486
ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2026-08-31-011218-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244483
Державне підприємство «РЕНІЙСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ» ЄДРПОУ: 01125809ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 09:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Медичні матеріали, код за ДК 021:2015- 33140000-3 (НК 024:2023: 34919 — Катетер балонний...×-
Медичні матеріали, код за ДК 021:2015- 33140000-3 (НК 024:2023: 34919 — Катетер балонний внутрішньоаортальний)
- ID: UA-2026-08-31-011215-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244482
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНСТИТУТ СЕРЦЯ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ» ЄДРПОУ: 38831595ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування (ДК 021:2015 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні)- ID: UA-2026-08-31-011211-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244481
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВОБАСАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43244977ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів Рудниківського ЗЗСО І – ІІІ ст...×-
Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів Рудниківського ЗЗСО І – ІІІ ст.
- ID: UA-2026-08-31-011194-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244480
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44006059ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Усунення затікання до найпростішого укриття Чернігівської гімназії №3 Чернігівської...×-
"Усунення затікання до найпростішого укриття Чернігівської гімназії №3 Чернігівської міської ради за адресою : м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 14 ( капітальний ремонт )". (Виконання проєктних робіт та проходження експертизи)
- ID: UA-2026-08-31-011216-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244477
Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 05517729ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сік- ID: UA-2026-08-31-011214-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244476
Управління СБУ в Закарпатській області ЄДРПОУ: 20001562ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАктивна -