-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники- ID: UA-2026-08-31-006329-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239618
Комунальне підприємство "ЗЕЛЕНЕ БУДІВНИЦТВО" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03352490ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мітла Доротея (1670-019); Ручка для мітли деревяна з різьбою; Ніж канцелярський з гвинтови...×-
Мітла Доротея (1670-019); Ручка для мітли деревяна з різьбою; Ніж канцелярський з гвинтовим затиском Інтертул; Мітла городня Пастерскі; Щітка чошка 75 мм плетений дріт Град; Щітка конусна 100 плетена Сігма
- ID: UA-2026-08-31-006323-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239617
Комунальне підприємство "Водопостачання та водовідведення" Свалявської міської ради Закарпатської області ЄДРПОУ: 13587366ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 44190000-8 — Конструкційні матеріали різні (Цвях 150*5,0 – 0.5 кг., Цвях 90*...×-
ДК 021:2015: 44190000-8 — Конструкційні матеріали різні (Цвях 150*5,0 – 0.5 кг., Цвях 90*3,5 – 2 кг.)
- ID: UA-2026-08-31-006321-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239615
ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор- ID: UA-2026-08-31-006325-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239614
Управління СБУ в Закарпатській області ЄДРПОУ: 20001562ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для проведення поточних ремонтних робіт господарським способом (лак)- ID: UA-2026-08-31-006326-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239613
ДК 021:2015: 44820000-4 ЛакиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Товар - код CPV 44310000-6 по ДК 021:2015 – Вироби з дроту (Матеріали для паяння м’яким ч...×-
Товар - код CPV 44310000-6 по ДК 021:2015 – Вироби з дроту (Матеріали для паяння м’яким чи твердим припоєм). РПЗ - 9.94.
- ID: UA-2026-08-31-006317-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239612
ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 10:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Науково-технічні послуги в галузі інженерії (Об'єднання та спільна переобробка сейсмі...×-
Науково-технічні послуги в галузі інженерії (Об'єднання та спільна переобробка сейсмічних досліджень 3D виконаних в різні роки та їх комплексування з сейсмічними даними 2D отриманими на Дашавському ПСГ)
- ID: UA-2026-08-31-006313-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239610
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 14:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Замки- ID: UA-2026-08-31-006322-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239609
Комунальне підприємство "Добрий господар" Бучанської міської ради ЄДРПОУ: 41141202ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 39710000-2 – Електричні побутові прилади (Посудомийна машина купольна)- ID: UA-2026-08-31-006309-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239608
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ВІННИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 11" ЄДРПОУ: 26176268ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи (Капітальний ремонт будівлі...×-
Код ДК 021:2015 - 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи (Капітальний ремонт будівлі Капітальний ремонт будівлі підстанції «Лівобережна-1» АТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» в частині улаштування антидронового захисту)
- ID: UA-2026-08-31-006319-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239607
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» ЄДРПОУ: 00130926ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Елементи електричних схем (затискачі, з'єднувачі, запобіжники та комплектуючі) за код...×-
Елементи електричних схем (затискачі, з'єднувачі, запобіжники та комплектуючі) за кодом ДК 021:2015 «31220000-4 Елементи електричних схем»
- ID: UA-2026-08-31-006312-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239606
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 22815333ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки , калібрування,...×-
Послуги з повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки , калібрування, перевірка метрологічних характеристик, та інші метрологічні послуги (ДК 021:2015 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів)
- ID: UA-2026-08-31-006310-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239605
Комунальне некомерційне підприємство "Селидівська центральна міська лікарня Селидівської міської ради" ЄДРПОУ: 01991116ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автомобільні послуги по перевезенню організованої групи пасажирів (ДК 021:2015:60140000-1...×-
Автомобільні послуги по перевезенню організованої групи пасажирів (ДК 021:2015:60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезення)
- ID: UA-2026-08-31-006304-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239603
Медвинська сільська рада ЄДРПОУ: 04363343ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельний камінь- ID: UA-2026-08-31-006314-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239600
Медичний реабілітаційний центр МВС України "Кремінці" ЄДРПОУ: 08733802ДК 021:2015: 44910000-2 Будівельний каміньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стрічка ізоляційна- ID: UA-2026-08-31-006305-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239599
Комунальне підприємство "Теплоенергетик" КМР" ЄДРПОУ: 24153576ДК 021:2015: 31650000-7 Ізоляційне приладдяАктивна -