-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт гаража будівлі пожежного депо з гуртожитком літера «А» 20 ДПРЧ 1 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області за адресою: вул. Б.Хмельницького, 92 А, м. Івано Франківськ. Код ДК 021:2015 45450000-6 -«Інші завершальні будівельні роботи»
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-011082-a
Завершена
1 748 082.59
UAH з ПДВ
Номер:
2b889ec8419c443ba9afd7fdbdebf152
Внутрішній номер закупівлі:
30257885
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-011082-a
Замовник:
1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38163053
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул.Франка, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лисенко Владислав Євгенійович 380342596580 1dprz.if@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
1 748 082.59 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт гаража будівлі пожежного депо з гуртожитком літера «А» 20 ДПРЧ 1 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області за адресою: вул. Б.Хмельницького, 92 А, м. Івано Франківськ. Код ДК 021:2015 45450000-6 -«Інші завершальні будівельні роботи»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 15.12.2027
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РЕМБУДКОМІНВЕСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33426468
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, БУЛЬВАР ПІВНІЧНИЙ будинок 5Б квартира 54
Ціна пропозиції
1 748 082.59 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 17:45
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
008cdb7022604c86838da3197818e63e
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-011082-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РЕМБУДКОМІНВЕСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33426468
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, БУЛЬВАР ПІВНІЧНИЙ будинок 5Б квартира 54
Номер договору:
181-26
Сума договору:
1 748 082.59 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 456 735.49 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.08.2026 00:00 - 15.12.2027 00:00
Дата підписання:
27.08.2026 10:00
Статус:
Підписаний