-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів Гвіздського ліцею Надвірнянської міської р...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів Гвіздського ліцею Надвірнянської міської ради Івано-Франківської області за «ДК 021:2015 –55320000-9 Послуги з організації харчування учнів » (конкретна назва : 55321000-6- Послуги з готування їжі)
- ID: UA-2026-08-31-013029-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246202
ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рафіновані олії та жири- ID: UA-2026-08-31-013025-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246201
Кременчуцька гімназія № 2 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області ЄДРПОУ: 41281069ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: Навчальна програма з...×-
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: Навчальна програма з позашкільної освіти соціально-реабілітаційного напряму «Від мрії до мети» (авт. Цариніна С. П.) у кількості 0.73 обліково-видавничих аркушів.
- ID: UA-2026-08-31-013027-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246200
Державна установа "Український інститут розвитку освіти" ЄДРПОУ: 43296244ДК 021:2015: 80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освітиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (хліб, кнедлик...×-
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (хліб, кнедлик)
- ID: UA-2026-08-31-013023-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246199
ТЕРЕБЛЯНСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЛІЦЕЙ БУШТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38850870ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з письмового перекладу для потреб Вищого антикорупційного суду- ID: UA-2026-08-31-013024-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246198
ВИЩИЙ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ СУД ЄДРПОУ: 42836259ДК 021:2015: 79530000-8 Послуги з письмового перекладуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щітка склоочисника, фільтр повітряний, фільтр салону та інше (код ДК 021:2015:34330000-9 -...×-
Щітка склоочисника, фільтр повітряний, фільтр салону та інше (код ДК 021:2015:34330000-9 - Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів)
- ID: UA-2026-08-31-013019-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246197
KНП"Ратнівська центральна районна лікарня" ЄДРПОУ: 01982991ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги мобільного зв'язку- ID: UA-2026-08-31-013022-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246195
Комунальне некомерційне підприємство Маріупольської міської ради "Центр первинної медико-санітарної допомоги № 3 м.Маріуполя" ЄДРПОУ: 37885283ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Помідори (томати) свіжі; Огірки свіжі- ID: UA-2026-08-31-013020-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246194
ЛІЦЕЙ № 2 СЕЛИЩА КРИЖОПІЛЬ КРИЖОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 23107383ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 07:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Філе мінтая с/м, без шкіри, 150-250г, ДСТУ 4379, за кодом ДК 021:2015 - 15220000-6 Риба, р...×-
Філе мінтая с/м, без шкіри, 150-250г, ДСТУ 4379, за кодом ДК 021:2015 - 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
- ID: UA-2026-08-31-013015-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246192
КРЮКІВЩИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ’’ЛІДЕР" ВИШНЕВОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25667248ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 55520000-1 Кейтерингові послуги (послуги з харчування учнів, які здобувають по...×-
ДК 021:2015 55520000-1 Кейтерингові послуги (послуги з харчування учнів, які здобувають початкову та базову освіту в закладі загальної середньої освіти – Морозівської гімназії Брусилівської селищної ради)
- ID: UA-2026-08-31-013018-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246191
Морозівська гімназія Брусилівської селищної ради ЄДРПОУ: 24706294ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Видання підручника шрифтом Брайля для осіб з особливими освітніми потребами закладів зага...×-
Видання підручника шрифтом Брайля для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої освіти та педагогічних працівників: «Українська мова та читання» підручник для осіб з особливими освітніми потребами (Н54) 2 клас (у 7-ми частинах) (авт. Пономарьова К.І., Савченко О .Я., Красуцька І. В.) (з інтерактивним електронним додатком)
- ID: UA-2026-08-31-013017-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246190
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 79970000-4 Видавничі послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
42160000-8 Котельні установки (Блочно-модульні котельні)- ID: UA-2026-08-31-013011-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246189
ГУНП в Київській області ЄДРПОУ: 40108616ДК 021:2015: 42160000-8 Котельні установкиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 44510000-8 Знаряддя (44512000-2 ручні інструменти різні)- ID: UA-2026-08-31-013014-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246188
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ ЕКСТРЕНОЇ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05498677ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 71320000-7 Послуги з інженерного проектування (Послуги з розробки проєктно-к...×-
ДК 021:2015 - 71320000-7 Послуги з інженерного проектування (Послуги з розробки проєктно-кошторисної документації з встановлення системи блискавкозахисту, з встановлення системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу, управління евакуацією людей)
- ID: UA-2026-08-31-013013-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246187
Головне управління Національної поліції у місті Києві ЄДРПОУ: 40108583ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Флеш-накопичувач USB Flash 32Gb USB 2.0- ID: UA-2026-08-31-013012-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246186
Державна спеціалізована установа "Вінницьке обласне бюро судово-медичної експертизи" ЄДРПОУ: 05484497ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -