-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015:44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними ма...×-
код ДК 021:2015:44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами(стрічка серпянка)
- ID: UA-2026-09-02-008915-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267695
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38500095ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
24450000-3 Агрохімічна продукція (дезінфекаційний засіб «Вінеком»)- ID: UA-2026-09-02-008918-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267693
ДП "УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ" ЄДРПОУ: 02568182ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
EcoFlow DELTA 2 (зарядна станція)- ID: UA-2026-09-02-008908-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267690
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР КУЛЬТУРИ ТА ДОЗВІЛЛЯ" НЕМИРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44098506ДК 021:2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44220000-8 - Столярні вироби- ID: UA-2026-09-02-008905-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267689
Ліцей № 75 імені Лесі Українки Львівської міської ради ЄДРПОУ: 22350195ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао-порошок- ID: UA-2026-09-02-008907-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267688
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ЛІЦЕЙ № 14 ІМЕНІ ІВАНА ОГІЄНКА ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 25803042ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилад...×-
Код ДК 021:2015: 33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
- ID: UA-2026-09-02-008902-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267686
Комунальне некомерційне підприємство Київської обласної ради "Обласна стоматологічна поліклініка" ЄДРПОУ: 01994706ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та приладиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: - 42510000-4 — Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та...×-
ДК 021:2015: - 42510000-4 — Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (Гідрофобний бактеріальний фільтр для хірургічного аспіратора)
- ID: UA-2026-09-02-008890-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267685
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку" ЄДРПОУ: 02011976ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Блокнот- ID: UA-2026-09-02-008901-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267684
Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова ЄДРПОУ: 02010669ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Нитки хірургічні стерильні з голкою- ID: UA-2026-09-02-008891-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267683
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КАРДІОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03077871ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
39830000-9 Продукція для чищення (миючий засіб)- ID: UA-2026-09-02-008882-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267679
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДЕРЖАВНА ЦИРКОВА КОМПАНІЯ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 19070084ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба- ID: UA-2026-09-02-008899-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267678
ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04418162ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тротуарна плитка бетонна (бруківка), Клей для плитки- ID: UA-2026-09-02-008898-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267676
Управління соціального захисту населення адміністрації Індустріального району Харківської міської ради ЄДРПОУ: 26281752ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень б-1, б-2, б-3 будівлі віварію та господарського корпусу за адрес...×-
Поточний ремонт приміщень б-1, б-2, б-3 будівлі віварію та господарського корпусу за адресою: вул. Гоголя 242 в м. Черкаси Черкаської області
- ID: UA-2026-09-02-008884-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267675
Комунальне некомерційне підприємство "Черкаська обласна станція переливання крові Черкаської обласної ради" ЄДРПОУ: 02004835ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба алкідна ПФ-15 2,8 кг - 9шт; емаль ПФ-15 універсальна 2,6 кг - 3шт- ID: UA-2026-09-02-008886-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267674
Управління культури, молоді, спорту та туризму виконавчого комітету Ковельської міської ради ЄДРПОУ: 05396534ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб "Шкільний"- ID: UA-2026-09-02-008892-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267672
КРЕМЕНЧУЦЬКА ГІМНАЗІЯ №7 КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 23553919ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -