-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування учнів (аутсорсинг)- ID: UA-2026-08-31-008864-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242138
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44376142ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з улаштування майданчику, встановлення та підключення джерела резервного живлення...×-
Послуги з улаштування майданчику, встановлення та підключення джерела резервного живлення до будівлі Приміського ліцею Покровської сільської ради за адресою Дніпропетровська область, Нікопольський район, с. Приміське, вул. Шкільна, 29
- ID: UA-2026-08-31-008859-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242137
ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шафи, столи та ін. 39130000-2 — Офісні меблі- ID: UA-2026-08-31-008895-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242136
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ДИТЯЧИЙ САДОК) № 8 ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44627394ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівництво ПЛ-6 кВ Ф-18П оп.151/1-223 в м. Кропивницький для зовнішнього електропостачанн...×-
Будівництво ПЛ-6 кВ Ф-18П оп.151/1-223 в м. Кропивницький для зовнішнього електропостачання комплексу будівель з будівельним майданчиком КЕВ по вул. Левка Мацієвича кад.№3510100000:06:038:0015,3510100000:06:038:0016 (приєднання)
- ID: UA-2026-08-31-008860-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242135
ПрАТ "Кіровоградобленерго" ЄДРПОУ: 23226362ДК 021:2015: 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередачАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з міжнародних повітряних перевезень пасажирів та багажу (придбання електронних кви...×-
послуги з міжнародних повітряних перевезень пасажирів та багажу (придбання електронних квитків на міжнародні повітряні перевезення) (№2428/1.017/4, 2223/3м)
- ID: UA-2026-08-31-008861-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242134
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 60410000-5 Послуги з регулярних авіаційних перевезеньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Щогла алюмінієва телескопічна- ID: UA-2026-08-31-008848-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242133
ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2026-08-31-008840-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242132
ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ ЄДРПОУ: 21430093ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Макаронні вироби, група А, клас перший, ниткоподібні, ДСТУ 7043; Макаронні вироби, група А...×-
Макаронні вироби, група А, клас перший, ниткоподібні, ДСТУ 7043; Макаронні вироби, група А, клас перший, фігурні, ДСТУ 7043
- ID: UA-2026-08-31-008853-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242130
Відділ освіти Бучацької міської ради ЄДРПОУ: 44033810ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крохмалі та крохмалепродукти- ID: UA-2026-08-31-008851-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242128
ШЕВЧЕНКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ВЕЛИКОДИМЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41878172ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістів- ID: UA-2026-08-31-008855-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242125
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ І КОНСУЛЬТАТИВНО-ДІАГНОСТИЧНОЇ ДОПОМОГИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 42352786ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля- ID: UA-2026-08-31-008843-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242124
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЯРЕМЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04544145ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Іміджева продукція з логотипом (рюкзак брендований)- ID: UA-2026-08-31-008857-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242123
ДК 021:2015: 18930000-7 Мішки та пакетиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Капітальний ремонт вхідної групи з облаштуванням пандусів за адресою: вул. Борщагівська,...×-
«Капітальний ремонт вхідної групи з облаштуванням пандусів за адресою: вул. Борщагівська, 204 Г літер Б в Солом’янському районі м. Києва»
- ID: UA-2026-08-31-008846-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242120
Комунальне підприємство "Київжитлоспецексплуатація" ЄДРПОУ: 03366500ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 34310000-3 Двигуни та їх частини (Соленоїд зупинки (глушилка) для двигуна DEUT...×-
ДК 021:2015 34310000-3 Двигуни та їх частини (Соленоїд зупинки (глушилка) для двигуна DEUTZ 1011 (24V) 04287584).
- ID: UA-2026-08-31-008849-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242119
КП "ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ЛІНІЙНЕ УПРАВЛІННЯ АВТОДОРІГ" ЄДРПОУ: 03349499ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Модульні системи накопичення та перетворення енергії- ID: UA-2026-08-31-008761-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242117
Центр авіації Служби безпеки України ЄДРПОУ: 45450970ДК 021:2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 04.09.26 17:00)
-