-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт і технічне обслуговування легкового автомобіля Volkswagen Transporter АВ54...×-
Поточний ремонт і технічне обслуговування легкового автомобіля Volkswagen Transporter АВ5480ЕС
- ID: UA-2026-08-31-008748-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242025
Комунальний заклад Вінницька школа вищої спортивної майстерності ЄДРПОУ: 20090212ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 – 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки (Сітка маску...×-
Код ДК 021:2015 – 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки (Сітка маскувальна антидронова)
- ID: UA-2026-08-31-008750-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242024
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» ЄДРПОУ: 00130926ДК 021:2015: 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сіткиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт покрівлі Громадського будинку Спальний корпус Літ. - «А - 2» інв.№ 1013101...×-
Поточний ремонт покрівлі Громадського будинку Спальний корпус Літ. - «А - 2» інв.№ 10131014 за адресою: Київська обл., Вишгородський р-н. Новосілківська с/рада, урочище «Плитила-2»
- ID: UA-2026-08-31-008760-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242023
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ТА ВИПРОБУВАНЬ КОСМІЧНИХ ЗАСОБІВ ЄДРПОУ: 24507442ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Навчальні набори, компоненти та аксесуари для робототехніки та програмування ( ДК 021-2015...×-
Навчальні набори, компоненти та аксесуари для робототехніки та програмування ( ДК 021-2015: 80520000-5 - Навчальні засоби)
- ID: UA-2026-08-31-008755-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242022
Ліцей імені Василя Симоненка Львівської міської ради ЄДРПОУ: 20834428ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт покрівлі учбового корпусу з прибудовою та підвалом за адресою: вул. Пли...×-
Капітальний ремонт покрівлі учбового корпусу з прибудовою та підвалом за адресою: вул. Плисюка, 50, с. Степанці, Черкаський р-н, Черкаська обл. (коригування)
- ID: UA-2026-08-31-008763-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242021
Державний навчальний заклад Канівське вище професійне училище ЄДРПОУ: 05538033ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах (аутсорсинг)- ID: UA-2026-08-31-008752-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242020
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44376142ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційне утримання автомобільних доріг "Поточний ремонт вулиці Виноградова міст...×-
Експлуатаційне утримання автомобільних доріг "Поточний ремонт вулиці Виноградова міста Кролевець Конотопського району Сумської області"
- ID: UA-2026-08-31-008745-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242019
Відділ житлово-комунального господарства Кролевецької міської ради ЄДРПОУ: 44141907ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхування майна- ID: UA-2026-08-31-008743-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242017
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛОДИМИРТЕПЛО" ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05384488ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Замок навісний ( ДК 021:2015:44520000-1 - Замки, ключі та петлі )- ID: UA-2026-08-31-008753-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242014
Сосницький професійний аграрний ліцей Чернігівської області ЄДРПОУ: 02548854ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фліпчарт, дошки різні- ID: UA-2026-08-31-008738-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242011
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960) ЄДРПОУ: 14321481ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічна документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної вла...×-
Технічна документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності, що розташовані на території Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області
- ID: UA-2026-08-31-008737-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242010
Агрономічна сільська рада ЄДРПОУ: 04525998ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Господарські товари ДК 021:2015 39830000-9 Продукція для чищення- ID: UA-2026-08-31-008754-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242007
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ДИТЯЧИЙ САДОК) № 8 ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44627394ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Похоронне приладдя: домовина, хрест надгробний, табличка на надгробний хрест, подушка, пок...×-
Похоронне приладдя: домовина, хрест надгробний, табличка на надгробний хрест, подушка, покривало, полотно на катафалк, дерев'яна обрамівка на могилу, вінок, свічки, лампадки, Державний прапор
- ID: UA-2026-08-31-008713-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242006
Монастириська міська рада ЄДРПОУ: 04058433ДК 021:2015: 39296000-3 Похоронне приладдяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобіля AUDI A6- ID: UA-2026-08-31-008730-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241998
Волинська обласна державна адміністрація ЄДРПОУ: 13366926ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вироби з дроту- ID: UA-2026-08-31-008703-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241997
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області ЄДРПОУ: 08588791ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -