-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
“Стелажі” Код ДК 021:2015 39150000-8 “Меблі та приспособи різні”- ID: UA-2026-08-31-002759-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236058
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25576385ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електромонтажні роботи (встановлення викличної сигналізації персоналу)- ID: UA-2026-08-31-002766-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236054
ТЦСО ВЕРХОВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22186235ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт комунальної дороги по вул.Онуфрія в с.Малий Раковець,Білківської сільської...×-
Поточний ремонт комунальної дороги по вул.Онуфрія в с.Малий Раковець,Білківської сільської ради,Хустського району ,Закарпатської області.
- ID: UA-2026-08-31-002753-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236053
Білківська сільська рада ЄДРПОУ: 04349449ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовити ручки в кількості 1000 штук- ID: UA-2026-08-31-002767-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236052
ВОЛИНСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ ІНВАСПОРТ ЄДРПОУ: 13364293ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект світлодіодних автоламп (за кодом ДК 021:2015 31530000-0 — Частини до світильникі...×-
Комплект світлодіодних автоламп (за кодом ДК 021:2015 31530000-0 — Частини до світильників та освітлювального обладнання)
- ID: UA-2026-08-31-002757-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236050
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВСПЕЦБУД" ЄДРПОУ: 32168454ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ФБМЕС-26П-22-БЗ Ремонт автокрану КС-3577А, №142-84СН- ID: UA-2026-08-31-002755-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236049
Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця» ЄДРПОУ: 41149437ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дріжджі сухі (ДК 021:2015-15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні)- ID: UA-2026-08-31-002739-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236048
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ СТАРОКОЗАЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 42180111ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення діагностики автоматичного гематологічного аналізатора DF50CRР- ID: UA-2026-08-31-002754-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236047
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №2" Подільського району м.Києва ЄДРПОУ: 38946192ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реле РЕЗЕ-6- ID: UA-2026-08-31-002741-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236046
ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пензлики, Щітка Комунальний заклад "Центр культури та дозвілля" Калинівської міс...×-
Пензлики, Щітка Комунальний заклад "Центр культури та дозвілля" Калинівської міської ради структурний підрозділ с. Хомутинці
- ID: UA-2026-08-31-002745-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236044
ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інформаційно-консультативні послуги з навчання роботі з Єдиними та Державними реєстрами (М...×-
Інформаційно-консультативні послуги з навчання роботі з Єдиними та Державними реєстрами (Миколаївська область)
- ID: UA-2026-08-31-002748-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236042
Державна установа "Центр пробації" ЄДРПОУ: 41847154ДК 021:2015: 72220000-3 Консультаційні послуги з питань систем та з технічних питаньАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт тротуару по вулиці Машинобудівників місто Лозова Харківської області (діля...×-
Поточний ремонт тротуару по вулиці Машинобудівників місто Лозова Харківської області (ділянка вулиці по стороні міського парку відпочинку, 2 пусковий комплекс)
- ID: UA-2026-08-31-002751-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236041
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА БУДІВНИЦТВА ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22682313ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Про відшкодування витрат за надані ритуальні та інші послуги з поховання громадян, які заг...×-
Про відшкодування витрат за надані ритуальні та інші послуги з поховання громадян, які загинули(померли) під час військової служби
- ID: UA-2026-08-31-002743-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236037
Відділ соціального захисту та соціального забезпечення населення Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області ЄДРПОУ: 43985639ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Генератори- ID: UA-2026-08-31-002722-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236036
Військова частина А4718 ЄДРПОУ: 26637232ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо ДП-Л-Євро 5 налив- ID: UA-2026-08-31-002484-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236035
Військова частина Т0140 ЄДРПОУ: 26641908ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 03.09.26 14:00)
-