• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

“Стелажі” Код ДК 021:2015 39150000-8 “Меблі та приспособи різні”

Завершена

12 490.00 UAH без ПДВ
Номер: 69333890fc364188b1725d611c97ebe4
Внутрішній номер закупівлі: 30236058
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-002759-a   
Замовник: АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Анатолій Ведула +380964832411 vedula26102001@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації (UA-2026-08-20-009609-a)
Очікувана вартість: 12 490.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Стелаж СТ-5/9 МД-10 підсилений 2280х1200х600
Код ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різні
Кількість 2 штука
Період постачання до 30.09.2026
Місце постачання 18014, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, Сумгаїтська, 4 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ВИСОЦЬКИЙ ГЕННАДІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
Ціна пропозиції 12 490.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 11:17
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 9314f5699eff44e6b2d703989d44950c
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-002759-a-a1
Постачальник: ВИСОЦЬКИЙ ГЕННАДІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
Номер договору: 204
Сума договору: 12 490.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 01.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 08:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір №204 від 31.08.2026 року.pdf