• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт тротуару по вулиці Машинобудівників місто Лозова Харківської області (ділянка вулиці по стороні міського парку відпочинку, 2 пусковий комплекс)

Закупівля проводиться відповідно до технічної специфікації

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

1 703 388.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
09
год
31
хв
14
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: dc211229a9a1483793f626aa1456f58e
Внутрішній номер закупівлі: 30236041
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-002751-a   
Замовник: УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА БУДІВНИЦТВА ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Ольга Кириченко 380669055522 uzhkgb_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 703 388.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 11:16 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 11:16 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 11:16 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 13:05

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 703 388.00 Поточний ремонт тротуару по вулиці Машинобудівників місто Лозова Харківської області (ділянка вулиці по стороні міського парку відпочинку, 2 пусковий комплекс)