-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бланки- ID: UA-2026-08-31-006225-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239520
ВІдділ освіти Кривоозерської селищної ради ЄДРПОУ: 44060205ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба для бетонних підлог Фарбекс 12кг.- ID: UA-2026-08-31-006218-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239518
Відділ освіти культури,молоді та спорту Холминської селещної ради ЄДРПОУ: 41832342ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
: Послуги технічного нагляду по об’єкту: Поточний ремонт покрівлі житлового будинку садиб...×-
: Послуги технічного нагляду по об’єкту: Поточний ремонт покрівлі житлового будинку садибного типу та господарських ( присадибних будівель) за адресою: вул.Кедрова, 18 у м. Запоріжжя за ДК 021:2015 «CPV» 71240000-2 – Архітектурні, інженерні та планувальні послуги
- ID: UA-2026-08-31-006222-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239517
Районна адміністрація Запорізької міської ради по Космічному району ЄДРПОУ: 37573541ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з незалежної оцінки арештованого майна у виконавчому провадженні ВП № 80540383- ID: UA-2026-08-31-006221-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239516
Одеське міжрегіональне управління Міністерства юстиції України ЄДРПОУ: 45862901ДК 021:2015: 79310000-0 Послуги з проведення ринкових дослідженьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ванна малярна, валик, ключик до крану Маєвського- ID: UA-2026-08-31-006233-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239513
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОГОДУХІВВОДА" ЄДРПОУ: 33258999ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перезарядки вогнегасників- ID: UA-2026-08-31-006211-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239506
ОХТИРСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І – ІІІ СТУПЕНІВ № 2 ОХТИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 33158740ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стандартне приєднання до електричних мереж- ID: UA-2026-08-31-006227-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239503
ВОЗНЕСЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 8 ВМР ЄДРПОУ: 22428299ДК 021:2015: 65320000-2 Експлуатація електричних установокАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-006231-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239502
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування- ID: UA-2026-08-31-006212-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239501
Відокремлений структурний підрозділ "Олімпійський фаховий коледж імені Івана Піддубного Національного університету фізичного виховання і спорту України" ЄДРПОУ: 43914945ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44530000-4 Кріпильні деталі (болти, гайки)- ID: UA-2026-08-31-006213-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239500
КП "ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ЛІНІЙНЕ УПРАВЛІННЯ АВТОДОРІГ" ЄДРПОУ: 03349499ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло вершкове для ЗЗСО та ЗДО Товстенської селищної громади- ID: UA-2026-08-31-006215-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239497
ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Втулка перехідн...×-
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Втулка перехідна)
- ID: UA-2026-08-31-006196-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239494
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт гідроциліндра- ID: UA-2026-08-31-006206-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239492
Комунальне підприємство "Міський водоканал" ЄДРПОУ: 32601205ДК 021:2015: 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект проводів запалення (інжектор), Буфер відбійника (задній), Стійка стабілізатора пі...×-
Комплект проводів запалення (інжектор), Буфер відбійника (задній), Стійка стабілізатора підвіски (поліуретан), Подушка штанги стабілізатора передня (поліуретан), Шарніри рулевої тяги (пальці) у зборі, Опора карданного валу (підвісний підшипник), Хрестовина карданного валу, Сайлентблок ресори, Лист задньої ресори №1 (корінний), Лист задньої ресори №2 (34330000-9 «Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів» )
- ID: UA-2026-08-31-006202-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239491
Чернігівський пункт тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні ДМС України ЄДРПОУ: 26493974ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вершкове масло- ID: UA-2026-08-31-006197-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239490
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01999939ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -