• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Втулка перехідна)

Джерело фінансування закупівлі: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства). Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції, – українська. Документи, які не готуються учасником та представлені в складі тендерної пропозиції, можуть бути надані як українською, так і російською мовами. Критерій оцінки – ціна 100%. Строк поставки товарів (надання послуг, виконання робіт) залежить від терміну поставки товару, який зазначений в проекті договору (Додаток 4 до тендерної документації), але не більше строку дії договору. Дата поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг, яка зазначена в Оголошенні про проведення закупівлі на веб-порталі Уповноваженого органу: - є орієнтовною та визначена розрахунковим методом; - несе інформативний характер та не має жодних юридичних наслідків Строк дії договору залежить від дати підписання договору та буде розрахований під час укладання договору.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 09.09.26 12:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 09.09.26 12:00)

23 433.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
20
год
38
хв
53
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 6b1cb210773a4d7bbacfdf5b5e7f1ea8
Внутрішній номер закупівлі: 30239494
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-006196-a   
Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Тодорова Юлія Вадимівна 380442397822 TODOROVA-YV@TSOUA.COM
Класифікатор ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 23 433.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 14:06 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 14:06 - 09.09.2026 12:00
Період оскарження: 31.08.2026 14:06 - 06.09.2026 00:00
Аукціон: з 10.09.2026 12:53

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴23 433.00 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Втулка перехідна)