• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

: Послуги технічного нагляду по об’єкту: Поточний ремонт покрівлі житлового будинку садибного типу та господарських ( присадибних будівель) за адресою: вул.Кедрова, 18 у м. Запоріжжя за ДК 021:2015 «CPV» 71240000-2 – Архітектурні, інженерні та планувальні послуги

Завершена

2 177.51 UAH без ПДВ
Номер: cffa8a679c4143678c4ff181f0842c7e
Внутрішній номер закупівлі: 30239517
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-006222-a   
Замовник: Районна адміністрація Запорізької міської ради по Космічному району
Контактна особа: Антонова Тетяна Миколаївна 380676125515 sogf@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 2 177.51 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги технічного нагляду по об’єкту: Поточний ремонт покрівлі житлового будинку садибного типу та господарських ( присадибних будівель) за адресою: вул.Кедрова, 18 у м. Запоріжжя за ДК 021:2015 «CPV» 71240000-2 – Архітектурні, інженерні та планувальні послуги
Код ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 30.09.2026
Місце постачання 69104, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, вул. Кедрова, 18 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа - підприємець Попович Олег Володимирович
Ціна пропозиції 2 177.51 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 14:07
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: 4293e2a5b9e6489693428869881f17bc
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-006222-a-a1
Постачальник: Фізична особа - підприємець Попович Олег Володимирович
Номер договору: 131-А
Сума договору: 2 177.51 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
ТН Обгр Кедрова,18.pdf
pdf
ТН Дог 131А Кедрова 18.pdf
docx
Проект Договору.docx