-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Набір ключів шестигранних, ключі торцеві- ID: UA-2026-08-31-007017-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240290
Комунальне підприємство "Добрий господар" Бучанської міської ради ЄДРПОУ: 41141202ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Теплова енергія- ID: UA-2026-08-31-007018-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240289
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ГОСПІТАЛЬ ВЕТЕРАНІВ ВІЙН ТА РЕПРЕСОВАНИХ ІМ.Ю.ЛИПИ" ЄДРПОУ: 01998161ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Збирання сої- ID: UA-2026-08-31-007012-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240287
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Агрономічна дослідна станція" ЄДРПОУ: 33441837ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з навчання і перевірки знань з питань охорони праці- ID: UA-2026-08-31-007000-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240285
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АДМІНІСТРАЦІЯ РІЧКОВИХ ПОРТІВ" ЄДРПОУ: 33404067ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Профілактичне дослідження на носійство збудників кишкових інфекцій- ID: UA-2026-08-31-007006-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240284
ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 55320000-9 Послуги з організації харчування(Послуги з організації гарячого...×-
ДК 021:2015 - 55320000-9 Послуги з організації харчування(Послуги з організації гарячого харчування (гарячих обідів) для учнів 1-4 та 5-11 класів у закладах загальної середньої освіти Верховинської селищної ради
- ID: UA-2026-08-31-007007-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240281
Відділ освіти, молоді та спорту Верховинської селищної ради ЄДРПОУ: 44092294ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання комплексних консалтингових, юридичних та інформаційних послуг необхідних для юри...×-
Придбання комплексних консалтингових, юридичних та інформаційних послуг необхідних для юридичного супроводу під час організації та проведення відкритих торгів
- ID: UA-2026-08-31-006989-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240280
УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22771264ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Миючі засоби різні- ID: UA-2026-08-31-006990-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240279
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СКОРОХОДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40924458ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ПЕРЕРЕЄСТРАЦІЯ АВТОБУСА- ID: UA-2026-08-31-006986-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240277
КОПАЧІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04334755ДК 021:2015: 75120000-3 Адміністративні послуги державних установЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Закупівля бланків «Посвідчення особи моряка»- ID: UA-2026-08-31-006988-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240276
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА МОРСЬКОГО І ВНУТРІШНЬОГО ВОДНОГО ТРАНСПОРТУ ТА СУДНОПЛАВСТВА УКРАЇНИ (АДМІНІСТРАЦІЯ СУДНОПЛАВСТВА) ЄДРПОУ: 41886120ДК 021:2015: 22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рушники паперові- ID: UA-2026-08-31-006991-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240275
Ліцей № 27 міста Житомира ЄДРПОУ: 22059175ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з утилізації відпрацьованої комп’ютерної техніки- ID: UA-2026-08-31-006987-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240274
Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Тернопільській області ЄДРПОУ: 26198838ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційне утримання автомобільних доріг "Поточний ремонт вулиці 8 Березня міста...×-
Експлуатаційне утримання автомобільних доріг "Поточний ремонт вулиці 8 Березня міста Кролевець Конотопського району Сумської області"
- ID: UA-2026-08-31-006983-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240272
Відділ житлово-комунального господарства Кролевецької міської ради ЄДРПОУ: 44141907ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги фахівців із соціальної роботи кризової кімнати спеціалізованого формування «Денний...×-
Послуги фахівців із соціальної роботи кризової кімнати спеціалізованого формування «Денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі» у вересні 2026 року
- ID: UA-2026-08-31-006992-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240269
ДК 021:2015: 85320000-8 Соціальні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щітка, олива , струна косільна для газонокосілки.- ID: UA-2026-08-31-006978-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240263
Заклад професійної ( професійно-технічної) освіти "Сарненський аграрно-технологічний професійний коледж" ЄДРПОУ: 02547197ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАктивна -