-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги фахівців із соціальної роботи кризової кімнати спеціалізованого формування «Денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі» у вересні 2026 року
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-006992-a
Завершена
28 554.34
UAH без ПДВ
Номер:
c9539449e45645138adb73f7deacc246
Внутрішній номер закупівлі:
30240269
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-006992-a
Замовник:
Управління соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Луцької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41250470
-
Адреса:
43026, Україна, Волинська область, Луцьк, пр.Соборності, 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Глинюк Катерина Володимирівна +380332716772 lmscccdm@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
85320000-8 Соціальні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
28 554.34 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписПослуги фахівців із соціальної роботи кризової кімнати спеціалізованого формування «Денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі» у вересні 2026 року
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги фахівців із соціальної роботи кризової кімнати спеціалізованого формування «Денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі» у вересні 2026 року
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Клиш Юлія Олександрівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3471010729
-
Контактна особа:
Клиш Юлія Олександрівна +380501677901
-
Адреса:
Україна, Волинська область, Луцьк
Ціна пропозиції
28 554.34 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 14:39
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
2414d18ae9fd407bb52494ac86724b2c
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-006992-a-a1
Постачальник:
Клиш Юлія Олександрівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3471010729
-
Адреса:
Україна, Волинська область, Луцьк
Номер договору:
227
Сума договору:
28 554.34 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуги фахівців із соціальної роботи кризової кімнати спеціалізованого формування «Денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі» у вересні 2026 року: 28 554.34000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний