-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 55320000-9 Послуги з організації харчування(Послуги з організації гарячого харчування (гарячих обідів) для учнів 1-4 та 5-11 класів у закладах загальної середньої освіти Верховинської селищної ради
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-007007-a
Завершена
234 295.00
UAH без ПДВ
Номер:
80ba55b4a64d4adfa834789bcbd5227b
Внутрішній номер закупівлі:
30240281
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-007007-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Верховинської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44092294
-
Адреса:
78700, Україна, Івано-Франківська область, Верховина, вул.Івана Франка,21
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Дутчак Галина Федорівна +380686295539 tenosver@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
234 295.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях59 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Великоходацька гімназія
Кількість
4484 послуга
Період постачання
до 30.11.2026
Місце постачання
78704, Україна, Івано-Франківська область, Верховинський район, с.Великий Ходак
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Іванюк С.Ю.
×
-
Код ЄДРПОУ:
3031319541
-
Контактна особа:
Іванюк Світлана 0685366170
-
Адреса:
78715, Україна, Івано-Франківська область, Верховинський район, с.Устеріки
Ціна пропозиції
234 295.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 14:40
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
34b6a44781d54a858f92a8f672ad8503
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-007007-a-a1
Постачальник:
ФОП Іванюк С.Ю.
×
-
Код ЄДРПОУ:
3031319541
-
Адреса:
78715, Україна, Івано-Франківська область, Верховинський район, с.Устеріки
Номер договору:
529
Сума договору:
234 295.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний