-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крупа манна 900 г ГОСТ 7022-97- ID: UA-2026-09-04-012918-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301577
ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з виготовлення довідок на зареєстроване майно комунунальної власності- ID: UA-2026-09-04-012913-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301575
Управління економічного розвитку Роменської міської ради ЄДРПОУ: 33219326ДК 021:2015: 79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сфероюЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Траверса гідравлічна- ID: UA-2026-09-04-012906-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301574
Військова частина Т0430 ЄДРПОУ: 26641966ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Видання підручника для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої...×-
Видання підручника для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої освіти: «Українська мова та читання» підручник для осіб з особливими освітніми потребами (Н 54.1 - Н 54.2) 2 клас (у 4-х частинах) (Частина 1, авт. Пономарьова К. І.) (з інтерактивним електронним додатком)
- ID: UA-2026-09-04-012911-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301573
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 79970000-4 Видавничі послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Журнали- ID: UA-2026-09-04-012912-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301572
Золочівський професійний ліцей ЄДРПОУ: 02545365ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плита індукційна- ID: UA-2026-09-04-012915-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301570
Середня загальноосвітня школа № 42 м. Львова ЄДРПОУ: 23887307ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зі страхування транспортних засобів- ID: UA-2026-09-04-012910-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301569
Управління СБУ в Закарпатській області ЄДРПОУ: 20001562ДК 021:2015: 66514110-0 Послуги зі страхування транспортних засобівАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 51110000-6 - Послуги зі встановлення електричного обладнання (Послуги з встан...×-
ДК 021:2015: 51110000-6 - Послуги зі встановлення електричного обладнання (Послуги з встановлення та підключення до мережі резервного дизельного генератора Caterpillar P660-3, 528 кВт/(660 кВа), 230/400В) у ДНП «Національний інститут раку» на вул. Юлії Здановської, 33/43, м.Київ
- ID: UA-2026-09-04-012905-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301566
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку" ЄДРПОУ: 02011976ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Шпагат джгутовий (бухта)- ID: UA-2026-09-04-012902-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301565
Відділ урядового фельд'єгерського зв'язку Державної служби спеціального зв'язку та захисту інфомації України в місті Запоріжжі ЄДРПОУ: 05433206ДК 021:2015: 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сіткиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:44110000-4 конструкційні матеріали (будівельні матеріали)- ID: UA-2026-09-04-012904-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301564
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Папір крейдовий 64*90- ID: UA-2026-09-04-012843-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301562
Військова частина А0602 ЄДРПОУ: 09704211ДК 021:2015: 37820000-2 Приладдя для образотворчого мистецтваПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 17:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Портландцемент CEM II/A-LL 42,5 R, паперовий мішок 25 кг- ID: UA-2026-09-04-012901-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301561
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3047 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803738ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання матеріалів для ремонту електромереж- ID: UA-2026-09-04-012900-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301560
ЖИТЛОВО- КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО ЧОРНОМОРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 31790926ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Системи скиду Кажан- ID: UA-2026-09-04-012898-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301559
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3041 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803678ДК 021:2015: 34740000-6 Обладнання для повітряних і космічних літальних апаратів, тренажери, симулятори та супутні деталіПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Готові текстильні вироби- ID: UA-2026-09-04-012899-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301558
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СВІТОЧ" М.КИЄВА ЄДРПОУ: 21586843ДК 021:2015: 39520000-3 Готові текстильні виробиЗавершена -