-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Ремонт помпи- ID: UA-2026-08-31-010287-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243569
Центральна база забезпечення пально-мастильними матеріалами Національної гвардії України (військова частина 2274) ЄДРПОУ: 14323511ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Блоки заморожені із знежилованого м’яса свинини нежирні- ID: UA-2026-08-31-010284-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243568
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА, РЕКОНСТРУКЦІЇ ТА ЗАКУПІВЕЛЬ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 23311317ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги проїзд Миру селище Лиманівка Лозівського району Харківської обл...×-
Поточний ремонт дороги проїзд Миру селище Лиманівка Лозівського району Харківської області.
- ID: UA-2026-08-31-010291-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243567
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА БУДІВНИЦТВА ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22682313ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб- ID: UA-2026-08-31-010293-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243565
Зозівський ліцей Липовецької міської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 26243817ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання пристрою пожежної тривоги та попередження про несправність МЦА GSM.4- ID: UA-2026-08-31-010295-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243562
Державний музей іграшки ЄДРПОУ: 33236336ДК 021:2015: 31620000-8 Прилади звукової та візуальної сигналізаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту та технічного обслуговування охолоджувальних установок- ID: UA-2026-08-31-010299-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243560
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ВІННИЦЬКА УСТАНОВА ВИКОНАННЯ ПОКАРАНЬ (№1)" ЄДРПОУ: 08562602ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розріджувач- ID: UA-2026-08-31-010294-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243558
ЦЕНТР ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОГО ТА НАВЧАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ БУЖАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42959110ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Благоустрій. Поточний ремонт внутрішньоквартального проїзду (ліквідація провалин біля коло...×-
Благоустрій. Поточний ремонт внутрішньоквартального проїзду (ліквідація провалин біля колодязів водопроводу) біля будинку № 12 по вулиці Шосейна у Заводському районі міста Миколаєва
- ID: UA-2026-08-31-010286-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243556
Адміністрація Заводського району Миколаївської міської ради ЄДРПОУ: 05410599ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перевірки технічного стану вентиляційних та димових каналів системи газопостачан...×-
Послуги з перевірки технічного стану вентиляційних та димових каналів системи газопостачання
- ID: UA-2026-08-31-010302-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243554
ЧЕРНІВЕЦЬКА МИТНИЦЯ ЄДРПОУ: 43971359ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лабораторні реактиви (ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні)- ID: UA-2026-08-31-010261-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243553
Комунальне підприємство "Волинська обласна клінічна лікарня" Волинської обласної ради ЄДРПОУ: 01983163ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби- ID: UA-2026-08-31-010283-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243550
Казанківський професійний аграрний ліцей ЄДРПОУ: 02546039ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладн...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Технічне обслуговування та ремонт дорожньо-будівельної техніки марки JCB)
- ID: UA-2026-08-31-010274-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243549
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 14:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Оливи трансмісійні- ID: UA-2026-08-31-010279-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243547
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦЕКО" ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36965797ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 16:11)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
39830000-9 - Продукція для чищення (Рукавички гумові)- ID: UA-2026-08-31-010271-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243546
Територіальний центр соціального обслуговування ( надання соціальних послуг ) Коропської селищної ради ЄДРПОУ: 41414420ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Миючі засоби- ID: UA-2026-08-31-010280-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243545
КП Тлумачкомунсервіс ЄДРПОУ: 43290562ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -