-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перевірки технічного стану вентиляційних та димових каналів системи газопостачання
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-010302-a
Завершена
4 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
7c0f12cb4f91428590803bf6f720648c
Внутрішній номер закупівлі:
30243554
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-010302-a
Замовник:
ЧЕРНІВЕЦЬКА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43971359
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, ВУЛ. РУСЬКА, будинок 248М
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ткачук Павло Ярославович 0509270370 inform47.kc@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
4 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуг з перевірки технічного стану вентиляційних та димових каналів системи газопостачання
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 15.12.2026
Місце постачання
58000, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, ВУЛ. РУСЬКА, будинок 248М
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Пожежзахист"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32514584
-
Контактна особа:
Катерина Сироїжко +3805001855001
-
Адреса:
58002, Україна, Чернівецька область, Чернівці, Лесі Українки,3/1
Ціна пропозиції
4 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 16:26
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
6bf4216904a94e609d85d656352c79e5
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-010302-a-a1
Постачальник:
ТОВ "Пожежзахист"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32514584
-
Адреса:
58002, Україна, Чернівецька область, Чернівці, Лесі Українки,3/1
Номер договору:
274/26/87/26
Сума договору:
4 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 16:26
Статус:
Підписаний