-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Запасні частини до вантажних транспортних засобів- ID: UA-2026-09-02-014022-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272747
Військова частина А5164 ЄДРПОУ: 26643267ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крани- ID: UA-2026-09-02-014021-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272745
Державний навчальний заклад "Олевський професійний ліцей" ЄДРПОУ: 02543451ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації та здійснення публічних закупівель за кодом ДК 79410000-1 Консультац...×-
Послуги з організації та здійснення публічних закупівель за кодом ДК 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління
- ID: UA-2026-09-02-014020-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272744
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ» ЄДРПОУ: 05395828ДК 021:2015: 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управлінняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Овочі, фрукти та горіхи- ID: UA-2026-09-02-014017-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272743
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3018 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 39806952ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 06.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кран, адаптер- ID: UA-2026-09-02-014018-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272742
ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Плита OSB/3 товщ. 10 мм, 2500х1250 мм, з прямими краями- ID: UA-2026-09-02-014015-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272741
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3017 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 39309315ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ- ID: UA-2026-09-02-014016-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272740
КЕВ м. Мукачево ЄДРПОУ: 08439994ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 19:42)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2026-09-02-014012-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272737
Комунальне некомерційне підприємство "Прикарпатський обласний клінічний центр психічного здоров’я Івано-Франківської обласної ради" ЄДРПОУ: 03092209ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Арматура трубопровідна- ID: UA-2026-09-02-014010-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272736
Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Мрія» ЄДРПОУ: 22440082ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вивіз сміття, ДК 021:2015:90510000-5 - Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміття...×-
Вивіз сміття, ДК 021:2015:90510000-5 - Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
- ID: UA-2026-09-02-014011-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272735
Відділ освіти,культури,молоді та спорту Арбузинської селищної ради ЄДРПОУ: 44094941ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Цемент ПЦ ІІ/А-В-500Р-Н (CEM II/A-LL 42.5 R) 25кг IFCEM- ID: UA-2026-09-02-014009-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272734
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3017 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 39309315ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Біта- ID: UA-2026-09-02-014006-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272732
Державний навчальний заклад "Олевський професійний ліцей" ЄДРПОУ: 02543451ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тонери та чорнило для принтерів Canon- ID: UA-2026-09-02-014008-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272731
Військова частина А0799 ЄДРПОУ: 08228777ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту гідравлічних насосів та гідравлічних двигунів колійних машин- ID: UA-2026-09-02-014005-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272730
ДК 021:2015: 50220000-3 Послуги з ремонту, технічного обслуговування залізничного транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкція металопластикова вхідної групи 3800х5300 мм, 2 двері одностулкові з фрамугою т...×-
Конструкція металопластикова вхідної групи 3800х5300 мм, 2 двері одностулкові з фрамугою та глухими секціями, біла, код ДК 021:2015 44220000-8 Столярні вироби
- ID: UA-2026-09-02-014003-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272728
ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -