-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-014016-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 19:42)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 19:42)
10 206 986.60
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
21
год
51
хв
11
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
f946747d3cc645f5a50643c7e0b9317f
Внутрішній номер закупівлі:
30272740
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-014016-a
Замовник:
КЕВ м. Мукачево
×
-
Код ЄДРПОУ:
08439994
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачево, вул. Берегівська-Об'їздна, 1-А
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Ольга Павлище +380313138604 kevmuk_ekonom@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
10 206 986.60 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 19:54 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 19:54 - 18.09.2026 19:42
Період оскарження:
02.09.2026 19:54 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:30
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴10 206 986.60 Природний газ