-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розподіл електричної енергії- ID: UA-2026-08-31-002839-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236129
Комунальне підприємство "Сервісний центр" ЄДРПОУ: 33313609ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 50110000-9 "Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговуван...×-
ДК 021:2015 (CPV) : 50110000-9 "Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання"
- ID: UA-2026-08-31-002835-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236128
Відділ освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради ЄДРПОУ: 43162486ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поховальні та супутні послуги- ID: UA-2026-08-31-002843-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236127
Плужненська сільська рада ЄДРПОУ: 04406745ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автозапчастини (Свічка запалювання, к-т; Реле зарядки рр362)- ID: UA-2026-08-31-002830-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236125
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ВІННИЦЬКА УСТАНОВА ВИКОНАННЯ ПОКАРАНЬ (№1)" ЄДРПОУ: 08562602ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світильники- ID: UA-2026-08-31-002823-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236123
Заклад дошкільної освіти №1 “Веселка” Красилівської міської ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 35582620ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту та експлуатації автомобілів- ID: UA-2026-08-31-002829-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236122
КНП "Чечельницька районна лікарня" ЄДРПОУ: 01982703ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби- ID: UA-2026-08-31-002806-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236121
Сугаківський ліцей Вендичанської селищної ради Могилів-Подільського району Вінницької обасті ЄДРПОУ: 26220124ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко (код за ЕЗС ДК 021:2015 15510000-6 Молоко та вершки)- ID: UA-2026-08-31-002837-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236120
Дошкільний навчальний заклад №3 м.Ічня Ічнянської міської ради Ічнянського району Чернігівської області ЄДРПОУ: 26382387ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пульт дистанційного керування RadioMaster TX12 MKII ELRS, пульт дистанційного керування Ra...×-
Пульт дистанційного керування RadioMaster TX12 MKII ELRS, пульт дистанційного керування RadioMaster TX15
- ID: UA-2026-08-31-002812-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236119
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3005 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803543ДК 021:2015: 34740000-6 Обладнання для повітряних і космічних літальних апаратів, тренажери, симулятори та супутні деталіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світильники та освітлювальна арматура.- ID: UA-2026-08-31-002819-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236116
ВЕЛИКОДИМЕРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВЕЛИКОДИМЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22207996ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів- ID: UA-2026-08-31-002809-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236115
Плужненська сільська рада ЄДРПОУ: 04406745ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
благоустрій населених пунктів (послуги розпломбування і пломбування електролічильника )- ID: UA-2026-08-31-002800-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236108
ЧЕРНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА БЕРЕЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04380181ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Плити перекриття- ID: UA-2026-08-31-002811-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236107
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок (інвертори гібридні)- ID: UA-2026-08-31-002820-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236106
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНО - ЕКОНОМІЧНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО ТОРГОВЕЛЬНО - ЕКОНОМІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ЄДРПОУ: 05476322ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рідина AdBlue д. дизеля, антифриз- ID: UA-2026-08-31-002825-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236105
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЦЕНТР ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ БІЛЯЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45090707ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різнаАктивна -