-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лак 0,750 кг- ID: UA-2026-09-02-004441-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263269
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ № 7 (ЯСЛА-САДОК) КОМБІНОВАНОГО ТИПУ "РОМАШКА" М. ХМІЛЬНИКА ЄДРПОУ: 26244900ДК 021:2015: 44820000-4 ЛакиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Урни (зі встановленням)- ID: UA-2026-09-02-004422-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263268
УПРАВЛІННЯ БЛАГОУСТРОЮ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНКОМУ САКСАГАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ ЄДРПОУ: 42155106ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко пастеризоване 3,2%, молоко згущене з цукром, 8,5%- ID: UA-2026-09-02-004464-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263266
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №3 (ЯСЛА-САДОК) "СОНЕЧКО" М. ХМІЛЬНИКА ЄДРПОУ: 37562344ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
Авторський нагляд під час виконання робіт по об'єкту "Капітальний ремонт систем...×-
Авторський нагляд під час виконання робіт по об'єкту "Капітальний ремонт системи пожежної сигналізації будівель Ямпільського ліцею і котельні та блискавкозахисту будівлі котельні Ямпільського ліцею Ямпільської селищної ради Шепетівського району Хмельницької області "(код ДК 021:2015: 71520000-9 -- Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт)
- ID: UA-2026-09-02-004440-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263265
Ямпільський ліцей Ямпільської селищної ради Шепетівського району Хмельницької області ЄДРПОУ: 23564981ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електричне обладнання для транспортних засобів дільниці благоустрою- ID: UA-2026-09-02-004427-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263264
Ставищенське житлово-комунальне підприємство ЄДРПОУ: 03346704ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стійки для 8 батарей DEYE BOS-G (3U-LRACK)- ID: UA-2026-09-02-004459-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263261
Головне управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області ЄДРПОУ: 13322403ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М'ясо в асортименті- ID: UA-2026-09-02-004442-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263260
Лукашівська гімназія Липовецької міської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 41748282ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з навчання з питань охорони праці та пожежної безпеки- ID: UA-2026-09-02-004402-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263258
ДК 021:2015: 80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Технічне обслуговування ваг електронних ВЕСТ-150А12)
- ID: UA-2026-09-02-004399-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263257
БРОВАРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №8 БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25657563ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги у сфері юстиції- ID: UA-2026-09-02-004423-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263253
ДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 03366144ДК 021:2015: 75230000-7 Послуги у сфері юстиціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
силікон- ID: UA-2026-09-02-004404-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263252
ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Змазка Boom Tec(5кг)- ID: UA-2026-09-02-004410-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263251
ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Елементи електричних схем- ID: UA-2026-09-02-004429-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263250
Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради "Обласний клінічний медичний центр соціально небезпечних захворювань" ЄДРПОУ: 03083340ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Відріз марлевий 0,9 x 10 м (НК 024:2023: 48128 Стрічка марлева / НК 031:2024: M0201010102...×-
Відріз марлевий 0,9 x 10 м (НК 024:2023: 48128 Стрічка марлева / НК 031:2024: M0201010102 Ватно-марлеві вироби, відрізи, без рентгеноконтрастної смужки, нестерильні)
- ID: UA-2026-09-02-004426-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263249
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 4" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01280527ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Осцилограф- ID: UA-2026-09-02-004432-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263248
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величинЗавершена -