-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Осцилограф
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-004432-a
Завершена
4 770.00
UAH з ПДВ
Номер:
42aae95ad5794dd6a12d23f02afde510
Внутрішній номер закупівлі:
30263248
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-004432-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399765
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Шолуденка, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Віталій Романенко +380663398014 v.romanenko@naftogazteplo.com.ua http://www.naftogazteplo.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38340000-0 Прилади для вимірювання величинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
UA-2026-08-10-005681-a
00e29b8f2b4f4205a2052b66346a31e3
Очікувана вартість:
4 770.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Цифровий осцилограф FNIRSI 2C53T, Shenzhen FNIRSI Technology Co., Ltd.
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.10.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХАРКІВ-ПРИЛАД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35698480
-
Адреса:
61050, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ПРИМЕРІВСЬКА будинок 25/27
Ціна пропозиції
4 770.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 11:41
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
3158fd41d9bf469488807e0f4a5ea11d
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-004432-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХАРКІВ-ПРИЛАД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35698480
-
Адреса:
61050, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ПРИМЕРІВСЬКА будинок 25/27
Номер договору:
3-08.26/АУ
Сума договору:
4 770.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
4 770.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 11:36
Статус:
Підписаний