-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
33690000-3 Лікарські засоби різні- ID: UA-2026-09-01-007872-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254703
БЮДЖЕТНИЙ (КОМУНАЛЬНИЙ) ЗАКЛАД "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ" КРЕМЕНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43920351ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини на ВАЗ 21214 та Opel Movano- ID: UA-2026-09-01-007873-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254702
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» САМАРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37734221ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розподіл газу- ID: UA-2026-09-01-007880-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254700
Львівська регіональна філія Державної установи "Українські гідромеліоративні системи" ЄДРПОУ: 46306576ДК 021:2015: 65210000-8 Розподіл газуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макарони- ID: UA-2026-09-01-007875-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254697
Зозівський ліцей Липовецької міської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 26243817ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Герметик силіконовий універсальний- ID: UA-2026-09-01-007860-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254696
ХАРКІВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ЄДРПОУ: 02928261ДК 021:2015: 39810000-3 Ароматизатори та воскиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них.- ID: UA-2026-09-01-007868-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254695
ТАЇРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 05582159ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лінолеум, плінтуса та з'єднання- ID: UA-2026-09-01-007853-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254691
Управління освіти виконавчого комітету Нетішинської міської ради ЄДРПОУ: 23846372ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування - заправки та приправи- ID: UA-2026-09-01-007855-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254689
ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба "Фазенда"- ID: UA-2026-09-01-007852-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254688
КНП "ЦПМСД" КМР ЄДРПОУ: 41844941ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Яйце куряче столове, категорія Вища (L)- ID: UA-2026-09-01-007863-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254687
КЗ "Вишневий ЗДО "Яблунька" ЄДРПОУ: 37606061ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 06.09.26 20:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування (Аутсорсинг) для учнів Опорного закладу загальн...×-
Послуги з організації гарячого харчування (Аутсорсинг) для учнів Опорного закладу загальної середньої освіти «Тоболівський ліцей Прилісненської сільської ради Волинської області»
- ID: UA-2026-09-01-007865-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254686
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ТОБОЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПРИЛІСНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 43983715ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації- ID: UA-2026-09-01-007874-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254685
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ′ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 08734575ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 13:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастило- ID: UA-2026-09-01-007856-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254684
Управління освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради ЄДРПОУ: 40385478ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
39240000-6 Різальні інструменти- ID: UA-2026-09-01-007857-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254682
ДК 021:2015: 39240000-6 Різальні інструментиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з розроблення проєктної документації по об’єкту: Аварійно-відновлювальні роботи (ка...×-
Роботи з розроблення проєктної документації по об’єкту: Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) вхідної групи нежитлового приміщення Балаклійського управління Державної казначейської служби України Харківської області за адресою: вул.Захисників України, 16, м.Балаклія, Харківська обл. за кодом ДК 021:2015 71320000-7 "Послуги з інженерного проектування"
- ID: UA-2026-09-01-007866-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254680
ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -