-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування (Аутсорсинг) для учнів Опорного закладу загальної середньої освіти «Тоболівський ліцей Прилісненської сільської ради Волинської області»
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-007865-a
Завершена
1 447 545.00
UAH без ПДВ
Номер:
61fa7926060f407b98bd2301c2a78b60
Внутрішній номер закупівлі:
30254686
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-007865-a
Замовник:
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ТОБОЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПРИЛІСНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43983715
-
Адреса:
44554, Україна, Волинська область, Камінь-Каширський р-н, село Тоболи, вул.Миру, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
ШПАНЧУК Людмила +380978704552 lyudmilashpanchuk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації (UA-2026-08-11-013340-a)
Очікувана вартість:
1 447 545.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуга з організації гарячого
харчування (аутсорсинг) для учнів 1-4 класів
Кількість
4968 послуга
Період постачання
01.09.2026 - 24.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Послуга з організації гарячого
харчування (аутсорсинг) для учнів 5-8 класів
Кількість
7639 послуга
Період постачання
01.09.2026 - 24.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Послуга з організації гарячого
харчування (аутсорсинг) для учнів 9-11 класів
Кількість
5707 послуга
Період постачання
01.09.2026 - 24.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "РАМЕДАС УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41602890
-
Контактна особа:
Буряков Я.Є. +380504249424 ramedas.ukraine@gmail.com
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м.Київ, вул.Січових Стрільців, буд.12, офіс 42
Ціна пропозиції
1 447 545.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 15:10
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
400c1cff09a04fb880706d14dbeb0e88
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-007865-a-a1
Постачальник:
ТОВ "РАМЕДАС УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41602890
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м.Київ, вул.Січових Стрільців, буд.12, офіс 42
Номер договору:
3
Сума договору:
1 447 545.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуга з організації гарячого
харчування (аутсорсинг) для учнів 1-4 класів
: 78.00000 UAH без ПДВ
Послуга з організації гарячого харчування (аутсорсинг) для учнів 5-8 класів : 79.00000 UAH без ПДВ
Послуга з організації гарячого харчування (аутсорсинг) для учнів 9-11 класів : 80.00000 UAH без ПДВ
Послуга з організації гарячого харчування (аутсорсинг) для учнів 5-8 класів : 79.00000 UAH без ПДВ
Послуга з організації гарячого харчування (аутсорсинг) для учнів 9-11 класів : 80.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
01.09.2026 15:10
Статус:
Підписаний