• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 13:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 13:00)

240 416.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
18
год
34
хв
01
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: cd6d638a71e3438bb59bba7da8dacdc4
Внутрішній номер закупівлі: 30254685
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-007874-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ′ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ"
Контактна особа: Трач Наталія Михайлівна 380980609120 kuc-nata@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 240 416.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.09.2026 15:11 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.09.2026 15:11 - 17.09.2026 13:00
Період оскарження: 01.09.2026 15:11 - 14.09.2026 00:00
Аукціон: з 18.09.2026 13:55

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴240 416.67 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації