-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лінолеум, плінтуса та з'єднання- ID: UA-2026-09-01-007853-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254691
Управління освіти виконавчого комітету Нетішинської міської ради ЄДРПОУ: 23846372ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування - заправки та приправи- ID: UA-2026-09-01-007855-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254689
ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба "Фазенда"- ID: UA-2026-09-01-007852-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254688
КНП "ЦПМСД" КМР ЄДРПОУ: 41844941ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування (Аутсорсинг) для учнів Опорного закладу загальн...×-
Послуги з організації гарячого харчування (Аутсорсинг) для учнів Опорного закладу загальної середньої освіти «Тоболівський ліцей Прилісненської сільської ради Волинської області»
- ID: UA-2026-09-01-007865-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254686
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ТОБОЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПРИЛІСНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 43983715ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації- ID: UA-2026-09-01-007874-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254685
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ′ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 08734575ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 13:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастило- ID: UA-2026-09-01-007856-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254684
Управління освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради ЄДРПОУ: 40385478ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
39240000-6 Різальні інструменти- ID: UA-2026-09-01-007857-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254682
ДК 021:2015: 39240000-6 Різальні інструментиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з розроблення проєктної документації по об’єкту: Аварійно-відновлювальні роботи (ка...×-
Роботи з розроблення проєктної документації по об’єкту: Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) вхідної групи нежитлового приміщення Балаклійського управління Державної казначейської служби України Харківської області за адресою: вул.Захисників України, 16, м.Балаклія, Харківська обл. за кодом ДК 021:2015 71320000-7 "Послуги з інженерного проектування"
- ID: UA-2026-09-01-007866-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254680
ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вугілля кам'яне- ID: UA-2026-09-01-007870-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254678
Комунальне некомерційне підприємство "Бессарабська багатопрофільна лікарня" Бессарабської селищної ради Одеської області ЄДРПОУ: 01998905ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Макаронні вироби- ID: UA-2026-09-01-007782-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254677
військова частина А3723 ЄДРПОУ: 22999932ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 07.09.26 15:13)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Супутниковий модем Starlink Internet Satellite 3gen, mini- ID: UA-2026-09-01-007864-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254676
20 БРИГАДА ОПЕРАТИВНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3009) ЄДРПОУ: 23313842ДК 021:2015: 32530000-7 Телекомунікаційне супутникове обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт ДБЖ- ID: UA-2026-09-01-007847-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254675
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ СУБОТЦІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44515193ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуг з організації повірки засобів вимірювальної техніки (ЗВТ) Замовника сигналі...×-
Надання послуг з організації повірки засобів вимірювальної техніки (ЗВТ) Замовника сигналізатору газу. ДК 021-2015 (CPV) 50410000-2 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
- ID: UA-2026-09-01-007867-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254673
Петрівська селищна рада ЄДРПОУ: 04364199ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стабілізатор напруги однофазний AWATTOM(SUN)-12.0 кВт. 50 А- ID: UA-2026-09-01-007850-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254670
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГРАДПРОЕКТ" ЄДРПОУ: 20504731ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Знаки поштової оплати- ID: UA-2026-09-01-007836-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254668
Західне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці ЄДРПОУ: 44778105ДК 021:2015: 22410000-7 МаркиЗавершена -