-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вимірювання опори корпуса заземлення- ID: UA-2026-08-31-006282-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239568
Відділ освіти Рогатинської міської ради ЄДРПОУ: 44094627ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тумбочка для паперів- ID: UA-2026-08-31-006268-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239567
Вчорайшенська сільська рада ЄДРПОУ: 04344788ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автомобільний пасажирський підйомник - код ДК 021:2015 42410000-3 Підіймально-транспортува...×-
Автомобільний пасажирський підйомник - код ДК 021:2015 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання
- ID: UA-2026-08-31-006266-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239564
САНАТОРІЙ "МОРШИН-ПРИКОРДОННИК" ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1565) ЄДРПОУ: 23311659ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба водоемульсійна- ID: UA-2026-08-31-006264-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239563
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО УСАТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "УСАТІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 38617509ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладд...×-
ДК 021:2015 (CPV) : 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
- ID: UA-2026-08-31-006276-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239562
Відділ освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради ЄДРПОУ: 43162486ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснюється закупівля послуг з адвокатської діяльності- ID: UA-2026-08-31-006275-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239560
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ГОГОЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04381128ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поліетиленова продукція для пакування відходів- ID: UA-2026-08-31-006280-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239559
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЦЕНТР ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ БІЛЯЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45090707ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рафінована олія код ДК 021:2015:15420000-8 Рафіновані олії та жири- ID: UA-2026-08-31-006267-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239558
ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ УЖГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26326242ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015 44170000-2 - Пл...×-
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015 44170000-2 - Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами (Бронеплівка)
- ID: UA-2026-08-31-006260-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239557
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. М.І. ПИРОГОВА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 02011031ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-006271-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239556
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клей для плитки, клей до багет, силікон (Класифікація за ДК 021:2015 (СРV) – 24910000-6 Кл...×-
Клей для плитки, клей до багет, силікон (Класифікація за ДК 021:2015 (СРV) – 24910000-6 Клеї)
- ID: UA-2026-08-31-006272-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239552
Комунальне некомерційне підприємство "Лановецький міський центр первинної медико-санітарної допомоги" ЄДРПОУ: 41935832ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріпильні деталі (дюбелі, шурупи по дереву) (код ДК 021:2015 - 44530000-4 Кріпильні детал...×-
Кріпильні деталі (дюбелі, шурупи по дереву) (код ДК 021:2015 - 44530000-4 Кріпильні деталі)
- ID: UA-2026-08-31-006261-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239551
ТОМАШГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №2 РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25319272ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (послуги з технічного...×-
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (послуги з технічного нагляду за наданням послуг з поточного ремонту багатоквартирних будинків) (ДК 021:2015: 71520000-9 – Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт)
- ID: UA-2026-08-31-006258-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239549
ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 72320000-4 - Послуги, пов’язані з базами даних (Доступ в режимі он-лайн до еле...×-
ДК 021:2015 72320000-4 - Послуги, пов’язані з базами даних (Доступ в режимі он-лайн до електронних баз наукової та науково-технічної інформації, інформаційного ресурсу "Платформа Медзаклад" за рівнем Експертус Головна медсестра PRO).
- ID: UA-2026-08-31-006246-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239547
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01987402ДК 021:2015: 72320000-4 Послуги, пов’язані з базами данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обладнання системи відеоспостереження для Завадівської гімназії імені Михайла Вербицького...×-
Обладнання системи відеоспостереження для Завадівської гімназії імені Михайла Вербицького Яворівської міської ради Львівської області
- ID: UA-2026-08-31-006255-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239546
відділ освіти Яворівської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 44069297ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАктивна -