-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лісозаготівельні послуги Шепетівське надлісництво- ID: UA-2026-09-02-011058-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269827
ФІЛІЯ "ПОДІЛЬСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45495765ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 19.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування системи відеоспостереження та охоронної сигналізації на об'єк...×-
Технічне обслуговування системи відеоспостереження та охоронної сигналізації на об'єктах, що розташовані на територіях: с. Руська Поляна та с. Дубіївка
- ID: UA-2026-09-02-011017-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269826
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ РУСЬКОПОЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04410918ДК 021:2015: 50340000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування обладнання (джерел резервного живлення (генератори)) в...×-
Послуги з технічного обслуговування обладнання (джерел резервного живлення (генератори)) в закладах загальної середньої освіти Саксаганського району
- ID: UA-2026-09-02-011045-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269825
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ САКСАГАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ ЄДРПОУ: 02124781ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крупа вівсяна, плющена, ґатунок вищий, ДСТУ 7698:2015 (Київська область)- ID: UA-2026-09-02-011051-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269824
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крупа пшенична булгур, з твердих сортів пшениці, помел №1 (крупний) (Київська область)- ID: UA-2026-09-02-011040-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269823
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та суп...×-
Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби згідно специфікації (Додаток 1 до Договору) (далі "товар")
- ID: UA-2026-09-02-011043-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269822
Комунальне підприємство "Дашівська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини" Дашівської селищної ради ЄДРПОУ: 41830570ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія соняшникова рафінована- ID: UA-2026-09-02-011056-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269820
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ПУГАЧІВСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ" ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03188441ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ринка- ID: UA-2026-09-02-011057-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269819
Великомежиріцька сільська рада ЄДРПОУ: 04385971ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця- ID: UA-2026-09-02-011047-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269818
Комунальний заклад "Тульчинський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою"Вінницької обласної ради ЄДРПОУ: 21723398ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів- ID: UA-2026-09-02-011049-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269817
КП "Техкомунбуд" ЄДРПОУ: 40210835ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44520000-1 - Замки, ключі та петлі ( Замок врізний, замок меблевий, циліндри, ручка на пла...×-
44520000-1 - Замки, ключі та петлі ( Замок врізний, замок меблевий, циліндри, ручка на планці, шпінгелити)
- ID: UA-2026-09-02-011055-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269816
КЗ Комунальний заклад "Запорізький фаховий коледж мистецтв та культури ім. П.І. Майбороди" ЄДРПОУ: 02215006ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вуличний консольний LED світильник- ID: UA-2026-09-02-011046-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269815
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЯГОТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЯГОТИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 01994422ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання авторського нагляду по об"єкту:"Капітальний ремонт внутрішніх приміщен...×-
Виконання авторського нагляду по об"єкту:"Капітальний ремонт внутрішніх приміщень та системи опалення Станишівського ліцею за адресою с. Станишівка, вул. Кооперативна, 2 Житомирського району Житомирської області"
- ID: UA-2026-09-02-011050-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269814
Станишівська сільська рада ЄДРПОУ: 04348444ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розчинник 647 1л Хімрезерв- ID: UA-2026-09-02-011041-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269813
Ярмолинецька селищна рада ЄДРПОУ: 05399248ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Болт мебел М8х80 318-45, гайка М8х80 300-55, саморіз з буром покрів. 5005 WF 4,8*19мм 133-...×-
Болт мебел М8х80 318-45, гайка М8х80 300-55, саморіз з буром покрів. 5005 WF 4,8*19мм 133-30, саморіз з буром покрів. 6005 WF 4,8*19мм 133-15, саморіз з буром покрів. 8017 WFD 4,8*35 153-481, шайба збільшена 8х23 312-24 (44530000-4 - Кріпильні деталі)
- ID: UA-2026-09-02-011048-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269812
Білогірська селищна рада ЄДРПОУ: 04403143ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -