-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (31214000-9 Роз...×-
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (31214000-9 Розподільні пристрої (Модуль керування TEU_CM_16_2 (220_1))
- ID: UA-2026-08-31-006660-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239961
АТ "Чернівціобленерго" ЄДРПОУ: 00130760ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щітка, олива, струна косільна для газонокосілки.- ID: UA-2026-08-31-006671-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239959
Заклад професійної ( професійно-технічної) освіти "Сарненський аграрно-технологічний професійний коледж" ЄДРПОУ: 02547197ДК 021:2015: 09211100-2 Моторні оливиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з оцінки нерухомого майна: будівлі гаражу, що знаходиться за адресою: Полтавська о...×-
Послуги з оцінки нерухомого майна: будівлі гаражу, що знаходиться за адресою: Полтавська обл., Лубенський район, с.Литвяки, вул.Миру, 9а
- ID: UA-2026-08-31-006669-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239956
Управління з питань комунального майна та земельних відносин виконавчого комітету Лубенської міської ради ЄДРПОУ: 37504366ДК 021:2015: 79419000-4 Консультаційні послуги з питань оцінюванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Транспортні послуги- ID: UA-2026-08-31-006655-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239955
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СКОРОХОДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40924458ДК 021:2015: 60000000-8 Транспортні послуги (крім транспортування відходів)Активна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Благоустрій населеного пункту. Поточний ремонт мереж зовнішнього вуличного освітлення сіл...×-
Благоустрій населеного пункту. Поточний ремонт мереж зовнішнього вуличного освітлення сіл Зелена, Черник та Максимець Пасічнянської ТГ
- ID: UA-2026-08-31-006672-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239954
ПАСІЧНЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04354686ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування екскаваторів JCB JS-200W- ID: UA-2026-08-31-006662-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239952
Військова частина 9971 ЄДРПОУ: 14321661ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 44510000-8 — Знаряддя (Бур SDS Plus 10*210 мм – 1 шт., Бур SDS Plus 12*210 мм...×-
ДК 021:2015: 44510000-8 — Знаряддя (Бур SDS Plus 10*210 мм – 1 шт., Бур SDS Plus 12*210 мм – 1 шт., Бур SDS Plus 8*210 мм – 1 шт., Голівка шестигранна М10 – 1 шт., Голівка шестигранна М8 – 1 шт., Головка магнітна М-13 – 1 шт., Ключ трубний переставний 250 мм – 1 шт., Кутник будівельний 350 мм – 2 шт., Лінійка будівельна 500 мм – 1 шт., Сікатор – 1 шт., Сікатор 215 мм – 1 шт., Сікатор 220 мм – 1 шт., Тримач торцевих головок 6 шт. – 1 шт., Тримач торцевих головок 3 шт.– 1 шт.)
- ID: UA-2026-08-31-006657-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239951
ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій. Придбання матеріалів, будівельн...×-
Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій. Придбання матеріалів, будівельних матеріалів, для проведення ремонтних робіт господарським способом, а саме цемент
- ID: UA-2026-08-31-006666-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239950
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електроди моноліт- ID: UA-2026-08-31-006667-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239949
Комунальне підприємство "Горохівська багатопрофільна лікарня Горохівської міської ради" ЄДРПОУ: 01982896ДК 021:2015: 31710000-6 Електронне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне діагностування, заміна температурного датчика, заміна ПЗ процесора, ремонт, налад...×-
Технічне діагностування, заміна температурного датчика, заміна ПЗ процесора, ремонт, наладка термостата сухоповітряного
- ID: UA-2026-08-31-006659-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239946
Державний науково-дослідний контрольний інститут ветеринарних препаратів та кормових добавок ЄДРПОУ: 00485670ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні...×-
34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частини Візок ручний двоколісний вантажний
- ID: UA-2026-08-31-006644-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239944
ДК 021:2015: 34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частиниПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги сторонніх фахівців з адвокатської діяльності- ID: UA-2026-08-31-006642-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239940
Виконавчий комітет Лозівської міської ради Харківської області ЄДРПОУ: 04058829ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Закупівля послуги з технічного обслуговування системи газопостачання підприємств, організа...×-
Закупівля послуги з технічного обслуговування системи газопостачання підприємств, організацій, установ
- ID: UA-2026-08-31-006632-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239937
Лешнівський заклад дошкільної освіти Бродівської міської ради ЄДРПОУ: 22354017ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електронні комунікаційні послуги (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 72410000-7 По...×-
Електронні комунікаційні послуги (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 72410000-7 Послуги провайдерів)
- ID: UA-2026-08-31-006647-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239936
ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА З ХОКЕЮ "СОКІЛ" ЄДРПОУ: 43197718ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Металеві кріпильні вироби та засоби кріплення троса- ID: UA-2026-08-31-006649-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239935
Мобільний рятувальний центр швидкого реагування «Одеса» Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33113264ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -