-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шнур ПВХ. Код ДК 021:2015 - 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки- ID: UA-2026-08-31-006158-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239453
Відділ культури Трускавецької міської ради ЄДРПОУ: 02229209ДК 021:2015: 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сіткиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-006162-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239452
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Манометр ДМ 05-МП-3У 100 – 1,6 МПа – 1,5 (G1/2), за кодом ДК 021:2015: 38420000-5 — «Прила...×-
Манометр ДМ 05-МП-3У 100 – 1,6 МПа – 1,5 (G1/2), за кодом ДК 021:2015: 38420000-5 — «Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів»
- ID: UA-2026-08-31-006146-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239451
Державна установа "Інститут фармакології та токсикології Національної Академії медичних наук України" ЄДРПОУ: 02011901ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цемент- ID: UA-2026-08-31-006147-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239450
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СКОРОХОДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40924458ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія- ID: UA-2026-08-31-006165-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239448
Антонінська спеціальна школа Хмельницької обласної ради ЄДРПОУ: 22986562ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Окуляри захисні Фалькон прозорі СИЛА , Окуляри захисні Еверест прозорі СИЛА- ID: UA-2026-08-31-006139-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239442
Комунальне підприємство Слов'янської міської ради "Благоустрій" ЄДРПОУ: 32599207ДК 021:2015: 33735100-2 Захисні окуляриАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аксесуари до робочого одягу- ID: UA-2026-08-31-006145-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239441
Комунальне підприємство "ЗЕЛЕНЕ БУДІВНИЦТВО" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03352490ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Клеми акумуляторної батареї- ID: UA-2026-08-31-006149-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239440
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ" ЄДРПОУ: 20572069ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 11:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи (Капітальний ремонт будівлі п...×-
Код ДК 021:2015 - 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи (Капітальний ремонт будівлі підстанції «Алюмінієва» АТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» в частині улаштування антидронового захисту)
- ID: UA-2026-08-31-006142-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239439
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» ЄДРПОУ: 00130926ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перевезення соняшнику- ID: UA-2026-08-31-006155-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239438
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Агрономічна дослідна станція" ЄДРПОУ: 33441837ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з експлуатації спортивних споруд- ID: UA-2026-08-31-006140-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239437
ДК 021:2015: 92622000-7 Послуги з організації спортивних заходівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електронне обладнання- ID: UA-2026-08-31-006143-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239436
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930) ЄДРПОУ: 14321512ДК 021:2015: 31710000-6 Електронне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плінтус, бетон-контакт (4,4л), кут пластиковий (2,5м), багет кутовий, цемент, закінчення (...×-
Плінтус, бетон-контакт (4,4л), кут пластиковий (2,5м), багет кутовий, цемент, закінчення (вагонка), кут, бетон-контакт (3,7) (Класифікація за ДК 021:2015 (СРV) – 44110000-4 Конструкційні матеріали)
- ID: UA-2026-08-31-006138-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239435
Комунальне некомерційне підприємство "Лановецький міський центр первинної медико-санітарної допомоги" ЄДРПОУ: 41935832ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги з супроводження і обслуг...×-
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги з супроводження і обслуговування програмного забезпечення "Білінгова система "Мій дім" у відділі житлово-комунальних послуг)
- ID: UA-2026-08-31-006141-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239432
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Підгузки для дорослих: універсальні, одноразові, розмір: XL, охоплення талії: 120-170см, п...×-
Підгузки для дорослих: універсальні, одноразові, розмір: XL, охоплення талії: 120-170см, поглинання: 1501-2000 мл; Пелюшка одноразова, розмір: 210 x 75 см, гіпоалергенна, з абсорбуючим матеріалом, без адгезивного краю, Целюлоза, нестерильна; з ручками Пелюшка одноразова, розмір: 75 x 90 см, гіпоалергенна, з абсорбуючим матеріалом, без адгезивного краю, Целюлоза, нестерильна з ручками
- ID: UA-2026-08-31-006133-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239429
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ № 5" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37861807ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 14:04)
-