-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Освіжувач повітря "Едем" 300мл- ID: UA-2026-09-01-005230-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252056
ДК 021:2015: 39810000-3 Ароматизатори та воскиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шпаклівка "Knauf" старт 30кг- ID: UA-2026-09-01-005228-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252049
Чортківський академічний ліцей імені Романа Ільяшенка Чортківської міської раді Тернопільської області ЄДРПОУ: 21168850ДК 021:2015: 44831200-6 ШпаклівкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги, пов’язані з друком- ID: UA-2026-09-01-005234-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252047
Опорний заклад загальної середньої освіти "Прилісненський ліцей Прилісненської сільської ради Волинської області" ЄДРПОУ: 25085948ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шланг ZEGOR- ID: UA-2026-09-01-005227-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252046
Відділ освіти , культури, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання Дмитрівської сільської ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 43915069ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля- ID: UA-2026-09-01-005226-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252043
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СТАРОСИНЯВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40226468ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Миючі засоби- ID: UA-2026-09-01-005222-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252042
Ліцей №14 "Здоров'я" Полтавської міської ради ЄДРПОУ: 22545444ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Навчання з електробезпеки- ID: UA-2026-09-01-005221-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252040
Міський центр по роботі з дітьми та підлітками за місцем проживання ЄДРПОУ: 22986740ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Спеціалізоване тран...×-
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров’я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва)
- ID: UA-2026-09-01-005219-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252038
ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інші завершальні будівельні роботи (поточний ремонт будівлі підвалу Новомиколаївської філ...×-
Інші завершальні будівельні роботи (поточний ремонт будівлі підвалу Новомиколаївської філії Глодоського ліцею Глодоської сільської ради за адресою: вул. Шкільна 1 с. Новомиколаївка Новоукраїнського району Кіровоградської області)
- ID: UA-2026-09-01-005214-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252037
Комунальна установа "Центр обслуговування закладів соціально-культурної сфери" Глодоської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 43956943ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насосна станція WERK XKJ-801 LA5. 8,, Вт, чавун бак 19 л., глиб всмокт 9 м. 1,4-2,8 бар- ID: UA-2026-09-01-005217-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252035
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО БОРОДЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "БОРОДЯНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 38304599ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щоденник спостережень вихователя інклюзивної групи (журнали)- ID: UA-2026-09-01-005212-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252034
ПАСІЧНЯНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) "ЛІСОВА КАЗКА" ПАСІЧНЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38026233ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з перевезення транспортних засобів спеціалізованим автомобілем- ID: UA-2026-09-01-005218-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252032
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ПСИХІАТРИЧНА ЛІКАРНЯ М. СЛОВ’ЯНСЬК» ЄДРПОУ: 01991122ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єк...×-
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручень
- ID: UA-2026-09-01-005211-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252031
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Реконструкція нежитлової будівлі (гуртожитку) для внутрішньо переміщених осіб за адресою:...×-
«Реконструкція нежитлової будівлі (гуртожитку) для внутрішньо переміщених осіб за адресою: вулиця Захисників України (колишня вул. Ткаченка), 35 в селищі Близнюки Лозівського району Харківської області в житловий будинок загальною площею 832 м2 з вбудованими нежитловими приміщеннями. Коригування.» (ДК 021:2015: 45000000-7 — Будівельні роботи та поточний ремонт)
- ID: UA-2026-09-01-005204-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252030
Близнюківська селищна рада Лозівського району Харківської області ЄДРПОУ: 04400021ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шланг для поливу, котушка, з'єднувач- ID: UA-2026-09-01-005210-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252029
ВК ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ГОРОДИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04407661ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАктивна -