-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення технічного нагляду у виконанні робіт по об'єкту: "Капітальний ремонт...×-
Здійснення технічного нагляду у виконанні робіт по об'єкту: "Капітальний ремонт асфальтного покриття Миронівського академічного ліцею № 2 Миронівської міської ради Київської області за адресою: Київська обл., Обухівський район, м.Миронівка, вул. Захарченка, 134"
- ID: UA-2026-08-31-006517-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239797
Гуманітарний відділ виконавчого комітету Миронівської міської ради ЄДРПОУ: 43122946ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Поточний ремонт (грейдерування) доріг в Мужиловицькому старостинському окрузі"- ID: UA-2026-08-31-006496-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239795
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ЗАМОВНИК доручає, а ОЦІНЮВАЧ приймає на себе обов’язки з проведення незалежної оцінки Клін...×-
ЗАМОВНИК доручає, а ОЦІНЮВАЧ приймає на себе обов’язки з проведення незалежної оцінки Клініко-діагностичної лабораторії (Літера Б) загальною площею 528,1 м" за адресою: вул. Короля Данила, 8, м.Івано-Франківськ (далі за текстом - об’єкт оцінки).
- ID: UA-2026-08-31-006494-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239790
Комунальне некомерційне підприємство "Центр інфекційних захворювань Івано-Франківської обласної ради" ЄДРПОУ: 02009637ДК 021:2015: 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управлінняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Відновлення асфальтобетонного покриття тротуарів, проїздів, стоянок та проїжджої частини...×-
«Відновлення асфальтобетонного покриття тротуарів, проїздів, стоянок та проїжджої частини доріг після проведення аварійних ремонтів КЛ 0,4-10 кВ СО «Вінницькі міські ЕМ» у серпні 2026 року»
- ID: UA-2026-08-31-006502-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239789
АТ Вінницяобленерго ЄДРПОУ: 00130694ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світильники та освітлювальна арматура- ID: UA-2026-08-31-006485-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239783
Відділ культури, спорту, молоді та туризму Гощанської селищної ради Рівненської області ЄДРПОУ: 44979406ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 39160000-1 - Шкільні меблі (Комплект меблів для теоретичного кабінету ге...×-
код ДК 021:2015 - 39160000-1 - Шкільні меблі (Комплект меблів для теоретичного кабінету географії. Комплект меблів для теоретичного кабінету з фізики. Комплект меблів для лабораторного кабінету фізики та лаборантської кімнати з фізики. Комплект меблів для лабораторного кабінету з STEM та лаборантської кімнати з STEM. Комплект меблів для теоретичного кабінету математики. Комплект меблів для теоретичного кабінету біології та хімії. Комплект меблів для лабораторного кабінету з біології та лаборантської кімнати з біології. Комплект меблів для лабораторного кабінету з хімії та лаборантської кімнати з хімії)
- ID: UA-2026-08-31-006482-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239782
Комунальний заклад "Вінницький ліцей № 23" ЄДРПОУ: 20090689ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засоби гігієни. Класифікація за ДК 021-2015 (CPV):33710000-0 - Парфуми, засоби гігієни та...×-
Засоби гігієни. Класифікація за ДК 021-2015 (CPV):33710000-0 - Парфуми, засоби гігієни та презервативи
- ID: UA-2026-08-31-006486-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239778
Комунальне підприємство "Петрівський водоканал" ЄДРПОУ: 39796028ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги у сфері управління відходами, що не є небезпечними (оброблення)- ID: UA-2026-08-31-006480-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239777
КП "Харківські теплові мережі" ЄДРПОУ: 31557119ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт ПК- ID: UA-2026-08-31-006481-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239775
П'ЯДИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04354120ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Антилід (магній хлористий 25 кг)- ID: UA-2026-08-31-006488-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239774
УПРАВЛІННЯ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДЕПАРТАМЕНТУ ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ТА БУДІВНИЦТВА ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43326991ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поліс обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних...×-
Поліс обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
- ID: UA-2026-08-31-006473-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239773
Комунальне некомерційне підприємство "Олевський Центр первинної медичної допомоги" Олевської міської ради ЄДРПОУ: 38562298ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
медаль- ID: UA-2026-08-31-006475-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239772
ГРОМАДСЬКА СПІЛКА "АСОЦІАЦІЯ ФУТБОЛУ ПОЛТАВЩИНИ" ЄДРПОУ: 41842434ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зварювальні матеріали- ID: UA-2026-08-31-006474-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239771
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІДРОДЖЕННЯ" СТАРОУШИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 42134547ДК 021:2015: 44315200-3 Зварювальні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поповнення неперсоніфікованих smart-карток- ID: UA-2026-08-31-006483-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239769
ДК 021:2015: 34980000-0 Транспортні квиткиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир кисломолочний- ID: UA-2026-08-31-006477-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239768
Відокремлений структурний підрозділ "Хорольський агропромисловий фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету" ЄДРПОУ: 33376889ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -