-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга молодшої медичної сестри в групі денного догляду дітей з ООП з інвалідністю підгр...×-
Послуга молодшої медичної сестри в групі денного догляду дітей з ООП з інвалідністю підгрупи Ав складі команди проєкту з використання малого гранту для надання соціальних послуг сім'ям з дітьми та дітям та/або послуг раннього втручання
- ID: UA-2026-09-04-012870-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301532
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ ДІТЕЙ ТА СІМЕЙ" ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 23252000ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Видання друковані для поповнення бібліотечного фонду- ID: UA-2026-09-04-012867-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301529
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО" ЄДРПОУ: 02070921ДК 021:2015: 22110000-4 Друковані книгиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сік фруктовий- ID: UA-2026-09-04-012862-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301526
Високівська сільська рада ЄДРПОУ: 04344191ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Клей-олівець- ID: UA-2026-09-04-012857-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301525
Відділ урядового фельд'єгерського зв'язку Державної служби спеціального зв'язку та захисту інфомації України в місті Запоріжжі ЄДРПОУ: 05433206ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Макаронні вироби- ID: UA-2026-09-04-012861-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301523
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗВЯГЕЛЬСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01991820ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Планшети- ID: UA-2026-09-04-012850-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301522
РАДЕХІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26361149ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 10:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5) згідно коду ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти- ID: UA-2026-09-04-012851-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301520
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАПОРІЗЬКИЙ ОБЛАСНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ АЛЬТА ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20509042ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор- ID: UA-2026-09-04-012853-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301519
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інформаційний банер (ДК 021:2015: 22458000-5 Друкована продукція на замовлення)- ID: UA-2026-09-04-012854-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301518
ДК 021:2015: 22458000-5 Друкована продукція на замовленняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Датчик ABS (Код 31610000-5 - Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобів за...×-
Датчик ABS (Код 31610000-5 - Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобів за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
- ID: UA-2026-09-04-012860-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301517
ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Кошма пожежна" (ДК 021:2015 (CPV) : 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захи...×-
"Кошма пожежна" (ДК 021:2015 (CPV) : 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання)
- ID: UA-2026-09-04-012855-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301516
Ліцей "Сихівський" Львівської міської ради ЄДРПОУ: 22335988ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельна електростанція резервною потужністю не менше 138 кВт у кожусі- ID: UA-2026-09-04-012858-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301515
ДЕРЖАВНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) 10 МОБІЛЬНИЙ ПРИКОРДОННИЙ ЗАГІН ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1496) ЄДРПОУ: 23311346ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 17:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична нагрівна плита для кабінету біології- ID: UA-2026-09-04-012859-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301514
Ралівська сільська рада Самбірського району Львівської області ЄДРПОУ: 04370254ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15320000-7 Фруктові та овочеві соки (сік)- ID: UA-2026-09-04-012852-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301513
ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дріжджі Львівські, сухі фасування 100гр.; Мак фасований- ID: UA-2026-09-04-012849-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301512
ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніЗавершена -