-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кульові крани- ID: UA-2026-08-31-011253-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244519
Акціонерне товариство "Херсонська теплоелектроцентраль" ЄДРПОУ: 00131771ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електромонтажні роботи в приміщені Ліцею "Домінанта" Дніпровського району м.Києв...×-
Електромонтажні роботи в приміщені Ліцею "Домінанта" Дніпровського району м.Києва за адресою:м.Київ, вул.Юності,3. Підключення кабінету інформатики до генератора
- ID: UA-2026-08-31-011243-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244515
Ліцей «Домінанта» Дніпровського району м.Києва ЄДРПОУ: 22875220ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівництво модульної котельні Березанського ліцею № 3- ID: UA-2026-08-31-011251-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244512
Управління освіти, молоді та спорту Березанської міської ради ЄДРПОУ: 22203100ДК 021:2015: 45251000-1 Будівництво електростанцій і теплових станційАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
надання послуг з дезінсекції (ліквідація осередків ос) в будівлі Замовника своїми силами т...×-
надання послуг з дезінсекції (ліквідація осередків ос) в будівлі Замовника своїми силами та засобами
- ID: UA-2026-08-31-011244-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244511
КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 5 ІМЕНІ Т.Г.ШЕВЧЕНКА КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41280898ДК 021:2015: 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщеньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензиновий насос високого тиску (3 одиниці), що перекачує воду та брудну воду за допомогою...×-
Бензиновий насос високого тиску (3 одиниці), що перекачує воду та брудну воду за допомогою двигуна внутрішнього згорання , в рамках реалізації проєкту «Підтримка спроможності до реагування у випадку природних та техногенних катастроф» (акронім «Be preventive», ідентифікаційний код ROUA00432).
- ID: UA-2026-08-31-011248-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244508
Новоселицька міська рада ЄДРПОУ: 04062050ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи- ID: UA-2026-08-31-011246-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244507
ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання пам’ятників загиблим військослужбовцям для встановлення їх на кладовищі Новодніс...×-
Придбання пам’ятників загиблим військослужбовцям для встановлення їх на кладовищі Новодністровської міської територіальної громади
- ID: UA-2026-08-31-011237-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244503
Новодністровська міська рада ЄДРПОУ: 05398510ДК 021:2015: 44910000-2 Будівельний каміньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Замок, завіси- ID: UA-2026-08-31-011230-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244502
Козівська селищна рада ЄДРПОУ: 04525573ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з управління побутовими відходами- ID: UA-2026-08-31-011238-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244501
Державна установа "Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України" ЄДРПОУ: 38331800ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послуги (Поховання самотніх влітку ‒ ДК 021:...×-
ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послуги (Поховання самотніх влітку ‒ ДК 021:2015: 98371000-4 Поховальні послуги; Кремація самотніх ‒ ДК 021:2015: 98371120-1 Послуги крематоріїв)
- ID: UA-2026-08-31-011229-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244500
ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поштові марки (стандартні, художні) та марковані конверти- ID: UA-2026-08-31-011241-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244499
БУРШТИНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04357466ДК 021:2015: 22410000-7 МаркиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вапно- ID: UA-2026-08-31-011234-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244498
Відділ освіти, молоді та спорту Новоушицької селищної ради ЄДРПОУ: 40215304ДК 021:2015: 44920000-5 Вапняк, гіпс і крейдаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Корпус замка 55 (сердцевина С70)- ID: UA-2026-08-31-011231-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244497
Відділ освіти , культури, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання Дмитрівської сільської ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 43915069ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом, а саме бітумна...×-
Придбання матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом, а саме бітумна емульсія ЕКШ 60
- ID: UA-2026-08-31-011232-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244496
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Болт замковий з грибковидною головкою 6*40 повна різьба (0,95 кг = 100 шт.) 318-17; Га йка...×-
Болт замковий з грибковидною головкою 6*40 повна різьба (0,95 кг = 100 шт.) 318-17; Га йка М6 (0,9 кг = 500 шт.) 300-54 Team; Дюбель розпірний загального призначення 10*60 001-25 Team; Саморіз для г/к в дерево 4,2*80 (0,78 кг = 200 шт.) 107-112 Team; Шайба збільшена 6*17 (1,05 кг = 500 шт.) 312-23; Шуруп гартований з потаємною головкою 4,5*45 (1,25 кг = 500 шт.) 160-40 Team»
- ID: UA-2026-08-31-011233-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244495
КП Баришівської селищної ради "Господар" ЄДРПОУ: 43664194ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -