-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011246-a
Завершена
208 800.00
UAH без ПДВ
Номер:
ce9099c240cb46a39bd9132d61acadca
Внутрішній номер закупівлі:
30244507
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011246-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Київська міська клінічна лікарня №1" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01981738
-
Адреса:
02091, Україна, Київська область, Київ, вул. Харківське шосе, 121
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Хмельницька Наталя Сергіївна 380445633879 tender_kmkl1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
208 800.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Аварійний ремонт зовнішніх інженерних мереж (ХВП) на ділянці від корпусу №12, харчоблоку, літ."Е" до хірургічного корпусу №2, літ. "Б’-3" КНП «КМКЛ №1», м. Київ, вул. Харківське шосе, 121
Кількість
1 послуга
Період постачання
31.08.2026 - 03.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Коврига Алла Сергіївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2955915181
-
Адреса:
02097, Україна, м. Київ, О.Бальзака, 88-А, к.141
Ціна пропозиції
208 800.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 17:01
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
d4b8ebe3e00f48ce81d2e3807e471086
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-011246-a-a1
Постачальник:
ФОП Коврига Алла Сергіївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2955915181
-
Адреса:
02097, Україна, м. Київ, О.Бальзака, 88-А, к.141
Номер договору:
323
Сума договору:
208 800.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Аварійний ремонт зовнішніх інженерних мереж (ХВП) на ділянці від корпусу №12, харчоблоку, літ."Е" до хірургічного корпусу №2, літ. "Б’-3" КНП «КМКЛ №1», м. Київ, вул. Харківське шосе, 121: 208 800.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 09:00
Статус:
Підписаний