-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Армована клейка стрічка- ID: UA-2026-09-02-004796-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263570
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГЛУХІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ГЛУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02007517ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція- ID: UA-2026-09-02-004769-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263569
КП "Городоккомунсервіс" ЄДРПОУ: 37431796ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічнного обслуговування та поточного ремонту комп'ютерної техніки та орг...×-
Послуги з технічнного обслуговування та поточного ремонту комп'ютерної техніки та оргтехніки (Код ДК 021: 2015 - 50310000-1 - Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки)
- ID: UA-2026-09-02-004762-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263565
Комунальне підприємство "Хмельницький міський центр первинної медико-санітарної допомоги №2" Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 40887956ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Машини для обробки даних (апаратна частина)- ID: UA-2026-09-02-004761-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263564
Управління Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України в Полтавській області ЄДРПОУ: 34742711ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Активна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Автомобілі: Peugeot LANDTREK DC 1,9D 6MT 4WD LT- ID: UA-2026-09-02-004720-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263562
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А7384 ЄДРПОУ: 26630738ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Протипожежне обладнання різне- ID: UA-2026-09-02-004748-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263561
Військова частина Т0950 ЄДРПОУ: 26629221ДК 021:2015: 44480000-8 Протипожежне обладнання різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кісточка 60; совок довга ручка;- ID: UA-2026-09-02-004759-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263557
Національний природний парк "Кременецькі гори" ЄДРПОУ: 37766410ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кадсіла, МНН: Trastuzumab emtansine- ID: UA-2026-09-02-004713-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263556
Комунальне некомерційне підприємство "Прикарпатський клінічний онкологічний центр Івано-Франківської обласної ради" ЄДРПОУ: 13648033ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Медичні матеріали- ID: UA-2026-09-02-004766-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263555
ДК 021:2015: 33141000-0 Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автошини 175- ID: UA-2026-09-02-004753-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263554
Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 40309088ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розетка; короб; джексан; автомат; вилка; кнопка; мережевий фільтр; вимикач; клемник; перех...×-
Розетка; короб; джексан; автомат; вилка; кнопка; мережевий фільтр; вимикач; клемник; перехідник на євро вилку
- ID: UA-2026-09-02-004754-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263552
Комунальне некомерційне підприємство Охтирської міської ради «Охтирська центральна районна лікарня» ЄДРПОУ: 02007472ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Омивач скла зимовий- ID: UA-2026-09-02-004714-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263548
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПІДПРИЄМСТВО З ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ "ЦЕНТРАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ" ЄДРПОУ: 31793056ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різнаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Проводи згідно ДК 021:2015 код 44310000-6 Вироби з дроту- ID: UA-2026-09-02-004709-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263546
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ” ЄДРПОУ: 32121458ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 09:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
09130000-9 Нафта і дистиляти- ID: UA-2026-09-02-004708-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263545
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби- ID: UA-2026-09-02-004742-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263542
Державне підприємство "Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв" ЄДРПОУ: 04013583ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -