-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Автомобілі: Peugeot LANDTREK DC 1,9D 6MT 4WD LT
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-004720-a
Завершена
2 700 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
6b86ae96b1da4f9e8f68bc8608f67301
Внутрішній номер закупівлі:
30263562
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-004720-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А7384
×
-
Код ЄДРПОУ:
26630738
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
2 700 000.00 UAH з ПДВ
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автомобілі : Peugeot LANDTREK DC 1,9D 6MT 4WD LT
Кількість
2 одиниця
Період постачання
до 10.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
2 700 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 11:51
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
9954e62023e14002a429df1e95a5ca3d
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-004720-a-a1
Постачальник:
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
1503
Сума договору:
2 700 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 250 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Автомобілі : Peugeot LANDTREK DC 1,9D 6MT 4WD LT : 1 125 000.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
25.08.2026 11:48
Статус:
Підписаний