-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засіб для миття підлоги BUROCLEAN EuroStandart, 1000мл, Лимонна Свіжість- ID: UA-2026-09-01-011330-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258133
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор- ID: UA-2026-09-01-011328-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258132
ПОЗАМІСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ ЗАКЛАД ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ "ЧАЙКА" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 37000540ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:44190000-8 Конструкційні матеріали різні (плита OSB-3)- ID: UA-2026-09-01-011329-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258130
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПИКОВЕЦЬКА ГІМНАЗІЯ КОЗЯТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 24894752ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 92210000-6 «Послуги радіомовлення» - Виготовлення та розміщення в ефірі радіоп...×-
ДК 021:2015 92210000-6 «Послуги радіомовлення» - Виготовлення та розміщення в ефірі радіопрограм, прес-конференцій, офіційної інформації про діяльність органів місцевого самоврядування та питань життєдіяльності Івано-Франківської міської територіальної громади та трансляція в ефірі Радіокомпанії
- ID: UA-2026-09-01-011324-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258128
ДК 021:2015: 92210000-6 Послуги радіомовленняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сіль бона 1кг- ID: UA-2026-09-01-011323-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258126
Центр надання соціальних послуг Берегометської селищної ради ЄДРПОУ: 44161001ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фурнітура та комплектуючі до металопластикових вікон код ДК 021:2015: 44221000-5 Вікна, дв...×-
Фурнітура та комплектуючі до металопластикових вікон код ДК 021:2015: 44221000-5 Вікна, двері т асупутні вироби.
- ID: UA-2026-09-01-011320-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258125
ЛІЦЕЙ №13 "УСПІХ" ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 21064375ДК 021:2015: 44221000-5 Вікна, двері та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рута рушники паперові Universal 2шар. 2рул. білі, Рута Папір туалетний Ruta Classic Whit...×-
Рута рушники паперові Universal 2шар. 2рул. білі, Рута Папір туалетний Ruta Classic White 4 рул. (16)
- ID: UA-2026-09-01-011319-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258124
ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів- ID: UA-2026-09-01-011312-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258123
Військова частина А4741 ЄДРПОУ: 26637249ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Подовжувач на катушці за ДК 021:2015 31220000-4 — Елементи електричних схем- ID: UA-2026-09-01-011322-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258122
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ» ЄДРПОУ: 05395828ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світильники- ID: UA-2026-09-01-011318-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258120
ВЕРЕНЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04418535ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Холодильник побутовий- ID: UA-2026-09-01-011316-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258119
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛІЗОВАНА ЗАКУПІВЕЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 32835966ДК 021:2015: 39711130-9 ХолодильникиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV) 44330000-2 - Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі- ID: UA-2026-09-01-011317-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258118
КП Бродиводоканал ЄДРПОУ: 20801937ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги розробки проєктної документації: Заміна газовикористовуючого обладнання теплогенер...×-
Послуги розробки проєктної документації: Заміна газовикористовуючого обладнання теплогенераторної тренінгового центру ГУНП в Полтавській області за адресою: м.Полтава, пров.Віктора Носова, 2а (поточний ремонт)
- ID: UA-2026-09-01-011315-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258117
Головне управління Національної поліції в Полтавській області ЄДРПОУ: 40108630ДК 021:2015: 71330000-0 Інженерні послуги різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали, будівельні матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт го...×-
Матеріали, будівельні матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт господарським способом та здійснення господарської діяльності, підготовки до проведення опалювального сезону, ремонт теплових та водопровідних мереж, придбання миючих та дезинфікуючих засобів, офісних меблів, меблів та кухонного приладдя для харчування дітей (Лампа LED)
- ID: UA-2026-09-01-011311-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258115
ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Трос- ID: UA-2026-09-01-011313-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258114
МІСЬКИЙ ЦЕНТР ФІЗИЧНОГО ЗДОРОВ'Я НАСЕЛЕННЯ "СПОРТ ДЛЯ ВСІХ" ЄДРПОУ: 26532832ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -