• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Холодильник побутовий

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)

85 538.75 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
04
год
26
хв
34
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 8ad37b2f3eba4b5d9582dfac21d60bbb
Внутрішній номер закупівлі: 30258119
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-011316-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛІЗОВАНА ЗАКУПІВЕЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Дар'я Даниленко +380633970471 danylenko.czo@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 39711130-9 ХолодильникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 85 538.75 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.09.2026 18:21 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.09.2026 18:21 - 17.09.2026 00:00
Період оскарження: 01.09.2026 18:21 - 14.09.2026 00:00
Аукціон: з 17.09.2026 11:32

Замовники торгів

Повна назва організації
Коротка назва
Код організації
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДНІПРОВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ КОЛЕДЖ ПРОМИСЛОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДНІПРОВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ КОЛЕДЖ ПРОМИСЛОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
UA-EDR 02541349

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴85 538.75 Холодильник побутовий