-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-011312-a
Завершена
16 950.00
UAH без ПДВ
Номер:
e0605df28ee84cd6882e6586d68217f0
Внутрішній номер закупівлі:
30258123
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-011312-a
Замовник:
Військова частина А4741
×
-
Код ЄДРПОУ:
26637249
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
16 950.00 UAH без ПДВ
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підшипник зчеплення гідравлічний LUK (Код товару - 510 0108 10)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 05.09.2026
MITSUBISHI 2304A078 Корзина MITSUBISHI (Код товару - 2304A078)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 05.09.2026
Диск зчеплення ASHIKA (Код товару - 8005590)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 05.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КОННІКОВ ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3086414350
-
Адреса:
69095, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул.Запорізька будинок 7 квартира 83
Ціна пропозиції
16 950.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 18:22
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
ad0961672a7d4751826e9c62f309e9b4
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-011312-a-a1
Постачальник:
КОННІКОВ ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3086414350
-
Адреса:
69095, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул.Запорізька будинок 7 квартира 83
Номер договору:
277/10/26
Сума договору:
16 950.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Підшипник зчеплення гідравлічний LUK (Код товару - 510 0108 10)
: 4 800.00000 UAH без ПДВ
MITSUBISHI 2304A078 Корзина MITSUBISHI (Код товару - 2304A078) : 9 450.00000 UAH без ПДВ
Диск зчеплення ASHIKA (Код товару - 8005590) : 2 700.00000 UAH без ПДВ
MITSUBISHI 2304A078 Корзина MITSUBISHI (Код товару - 2304A078) : 9 450.00000 UAH без ПДВ
Диск зчеплення ASHIKA (Код товару - 8005590) : 2 700.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.08.2026 00:00 - 30.11.2026 00:00
Дата підписання:
25.08.2026 18:17
Статус:
Підписаний