-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту та обслуговування транспортних засобів- ID: UA-2026-09-04-014222-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302892
Комунальне некомерційне підприємство "Хмельницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Хмельницької обласної ради ЄДРПОУ: 26514713ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухарі та печево- ID: UA-2026-09-04-014220-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302888
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІЦЕЙ "МАКСИМУМ" КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 30948011ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Акумуляторні батареї- ID: UA-2026-09-04-014216-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302885
МОБІЛЬНИЙ РЯТУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ "СУМИ" ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ЄДРПОУ: 33219415ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чайник електричний- ID: UA-2026-09-04-014214-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302884
ЯБЛУНИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПОЛЯНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НАДВІРНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20556171ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кабелі аудіо, відео; Кабелі аудіо, відео; Накопичувачі USB- ID: UA-2026-09-04-014213-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302883
Військова частина А4977 ЄДРПОУ: 26639679ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з перевірки та випробовування пожежних гідрантів, внутрішніх пожежних кранів та їх...×-
Послуга з перевірки та випробовування пожежних гідрантів, внутрішніх пожежних кранів та їх обладнання пожежними рукавами
- ID: UA-2026-09-04-014215-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302882
ЗАШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ЄВГЕНА КОНОВАЛЬЦЯ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22357398ДК 021:2015: 75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних службАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця (код за ДК 021:2015 – 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція)- ID: UA-2026-09-04-014211-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302880
БОРАТИНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) "СОНЕЧКО" БОРАТИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 39005142ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування (сухарі паніровочні)- ID: UA-2026-09-04-014210-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302879
Брусницька сільська рада ЄДРПОУ: 04417441ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб.- ID: UA-2026-09-04-014208-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302878
Борщівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Я.П.Горошка Борсуківської сільської ради Тернопільської області ЄДРПОУ: 24622321ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макарони (код ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні вироби)- ID: UA-2026-09-04-014209-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302877
БОРАТИНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) "СОНЕЧКО" БОРАТИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 39005142ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія (код ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жири)- ID: UA-2026-09-04-014206-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302875
БОРАТИНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) "СОНЕЧКО" БОРАТИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 39005142ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крохмаль, Манна крупа- ID: UA-2026-09-04-014205-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302874
БОРАТИНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) "СОНЕЧКО" БОРАТИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 39005142ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дріжджі (код ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні)- ID: UA-2026-09-04-014204-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302873
БОРАТИНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) "СОНЕЧКО" БОРАТИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 39005142ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код за ДК 021-2015 15810000-9 - Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські...×-
код за ДК 021-2015 15810000-9 - Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (Хліб з додаванням цільнозернового борошна)
- ID: UA-2026-09-04-014203-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302872
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІЦЕЙ "МАКСИМУМ" КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 30948011ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV): 09130000-9 – Нафта і дистиляти (Бензин А-95 (Євро 5), талон; Дизельне п...×-
ДК 021-2015 (CPV): 09130000-9 – Нафта і дистиляти (Бензин А-95 (Євро 5), талон; Дизельне паливо (Євро 5), талон)
- ID: UA-2026-09-04-014202-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302871
КП "Дирекція парків" ЄДРПОУ: 21368856ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-