-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту та обслуговування транспортних засобів
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-014222-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 20.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 20.09.26 00:00)
1 096 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
22
год
36
хв
04
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
e2aea44c009a40a3869454068bf753c2
Внутрішній номер закупівлі:
30302892
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-014222-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Хмельницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Хмельницької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26514713
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, М.ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ, ВУЛ. ДЕПУТАТСЬКА БУД. 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Козирська +380674570699 knphocemdtamkhor@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 096 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 23:35 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 23:35 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 23:35 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 13:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 096 000.00 Послуги з ремонту та обслуговування транспортних засобів