-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхування працівників пожежно-рятувальних підрозділів- ID: UA-2026-08-31-008254-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241523
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Послуги зі встановлення кондиціонерів)- ID: UA-2026-08-31-008253-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241522
Київський міський центр сім"ї "Родинний дім" ЄДРПОУ: 26314533ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою парків - поточний ремонт, ліквідація просідань пішохідних доріжок у...×-
Послуги з благоустрою парків - поточний ремонт, ліквідація просідань пішохідних доріжок у парку Сопільче в м. Тернополі
- ID: UA-2026-08-31-008246-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241520
КП "Об`єднання парків культури і відпочинку м.Тернополя" ЄДРПОУ: 02220059ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з термообробки запасних частин до тепловозів (цементація шарових вкладишів, гнізд)- ID: UA-2026-08-31-008256-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241519
ДК 021:2015: 50220000-3 Послуги з ремонту, технічного обслуговування залізничного транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послугиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельно-монтажні і налагоджувальні роботи для приєднання електричних мереж для електроп...×-
Будівельно-монтажні і налагоджувальні роботи для приєднання електричних мереж для електропостачання електроустановок житлового будинку садибного типу,гр. Хемій Андрій Богданович,згідно технічних вимог(умов).
- ID: UA-2026-08-31-008241-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241518
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00130725ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
(Gelatin agents/Желатинові агенти, Electrolytes/ Електроліти, Aminocaproic acid/Амінокапро...×-
(Gelatin agents/Желатинові агенти, Electrolytes/ Електроліти, Aminocaproic acid/Амінокапронова кислота) за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 33600000-6 – Фармацевтична продукція
- ID: UA-2026-08-31-008204-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241517
ДК 021:2015: 33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зі стерилізації біксів- ID: UA-2026-08-31-008249-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241515
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. АКАД. О.І. ЮЩЕНКА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01982264ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з незалежної оцінки арештованого майна у виконавчому провадженні ВП № 72761376- ID: UA-2026-08-31-008237-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241514
Одеське міжрегіональне управління Міністерства юстиції України ЄДРПОУ: 45862901ДК 021:2015: 79310000-0 Послуги з проведення ринкових дослідженьАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту та технічного обслуговування радіоелектронних засобів, згідно коду CPV з...×-
Послуги з ремонту та технічного обслуговування радіоелектронних засобів, згідно коду CPV за ДК 021:2015 50330000-7 Послуги з технічного обслуговування телекомунікаційного обладнання
- ID: UA-2026-08-31-008221-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241507
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38646021ДК 021:2015: 50330000-7 Послуги з технічного обслуговування телекомунікаційного обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари (папір А4, швидкозшивачі)- ID: UA-2026-08-31-008252-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241506
ЯРЕМЧАНСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ КАЗНАЧЕЙСЬКОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38006907ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розроблення, підготовки та обробки результатів іспиту «КРОК», іспиту з англійськ...×-
Послуги з розроблення, підготовки та обробки результатів іспиту «КРОК», іспиту з англійської мови професійного спрямування, що проводяться у центрах сертифікаційного тестування у комп’ютерній формі за місцем перебування здобувачів Замовника за межами території України
- ID: UA-2026-08-31-008222-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241505
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 45030873ДК 021:2015: 80320000-3 Послуги у сфері медичної освітиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сечовідний стент- ID: UA-2026-08-31-008230-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241501
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОНАСТИРИЩЕНСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" МОНАСТИРИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02005390ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цвяхи, саморези- ID: UA-2026-08-31-008214-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241496
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІНСЬКА КОМПАНІЯ "ЖИТЛОВИК" КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03355904ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект звукового обладнання (акустичний комплект) код ДК— 021:2015: 32331300-5 Звуковідт...×-
Комплект звукового обладнання (акустичний комплект) код ДК— 021:2015: 32331300-5 Звуковідтворювальна апаратура
- ID: UA-2026-08-31-008217-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241494
1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38362729ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (Філ...×-
ДК 021:2015 (CPV) : 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (Фільтр масляний,фільтр повітряний,фільтр паливний,фільтр салону)
- ID: UA-2026-08-31-008220-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241493
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01993256ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАктивна -