-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні послуги (визначення швидкості руху повітря, вологості повітря або температури...×-
Лабораторні послуги (визначення швидкості руху повітря, вологості повітря або температури повітря, визначення рівнів: природної та штучної освітленості).
- ID: UA-2026-08-31-005065-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238358
БУЗЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "КАЛИНОНЬКА" БУЗЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26232920ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту під’їзної залізної дороги Головного логістичного центру Держав...×-
Послуги з поточного ремонту під’їзної залізної дороги Головного логістичного центру Державної прикордонної служби України
- ID: UA-2026-08-31-005064-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238356
Головний логістичний центр Державної прикордонної служби України (військова частина 1575) ЄДРПОУ: 14373294ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 11:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Медичний огляд працівників- ID: UA-2026-08-31-005059-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238351
КУ "Центр соціальних послуг"Чернеччинської сільської ради ЄДРПОУ: 24009514ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 24960000-1 Хімічна продукція різна- ID: UA-2026-08-31-005057-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238350
Комунальне підприємство "Стрийтеплоенерго" ЄДРПОУ: 05432684ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка картриджа- ID: UA-2026-08-31-005052-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238347
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АДМІНІСТРАЦІЯ РІЧКОВИХ ПОРТІВ" ЄДРПОУ: 33404067ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кондиціонер CH-S24FTXLA2-NG- ID: UA-2026-08-31-005054-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238346
Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ ЄДРПОУ: 43041752ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2026-08-31-005050-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238345
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-005049-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238344
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стабілізатор напруги Aruna SDR 1000. Код ДК021:2015 31210000-1 – Електрична апаратура для...×-
Стабілізатор напруги Aruna SDR 1000. Код ДК021:2015 31210000-1 – Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
- ID: UA-2026-08-31-005056-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238343
Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Смілянської міської ради Черкаської області ЄДРПОУ: 21380722ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Термоусадка- ID: UA-2026-08-31-005048-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238342
Заклад дошкільної освіти №1 “Веселка” Красилівської міської ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 35582620ДК 021:2015: 31650000-7 Ізоляційне приладдяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сітка москитна- ID: UA-2026-08-31-005047-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238341
ДК 021:2015: 39520000-3 Готові текстильні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Диск зчеплення ЗІЛ- ID: UA-2026-08-31-005046-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238340
ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакети для сміття код 18930000-7 Мішки та пакети- ID: UA-2026-08-31-005053-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238339
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СПОРТИВНОЇ МЕДИЦИНИ ТА ФІЗИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 13743205ДК 021:2015: 18930000-7 Мішки та пакетиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень №141-154 корпусу літера "В" КНП «Вишгородська ЦРЛ» ВМР...×-
Поточний ремонт приміщень №141-154 корпусу літера "В" КНП «Вишгородська ЦРЛ» ВМР за адресою: вул. Кургузова, 1, м. Вишгород, Київської області (ДК 021: 2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-08-31-005030-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238336
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВИШГОРОДСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ВИШГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01994391ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 45310000-3 Електромонтажні роботи (Послуги по монтажу та наладці засобів охоро...×-
ДК 021:2015 45310000-3 Електромонтажні роботи (Послуги по монтажу та наладці засобів охоронної сигналізації в приміщенні розташованому за адресою: Харківська обл., Чугуївський р-н, с-ще Малинівка, вул. Михайлівська, 71, з використанням матеріалів необхідних для підключення на пульт централізованого спостереження Виконавця (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 45310000-3 електромонтажні роботи))
- ID: UA-2026-08-31-005036-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238334
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА МОЛОДІ МАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41851276ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -