-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:39131000-9 офісні стелажі- ID: UA-2026-09-04-013110-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301771
ДК 021:2015: 39131000-9 Офісні стелажіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кабель HDMI (Код 32520000-4 — Телекомунікаційні кабелі та обладнання за ДК 021:2015 Єдиног...×-
Кабель HDMI (Код 32520000-4 — Телекомунікаційні кабелі та обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
- ID: UA-2026-09-04-013111-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301770
ДК 021:2015: 32520000-4 Телекомунікаційні кабелі та обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт електродвигуна 0,55 кВт 1500 об/хв- ID: UA-2026-09-04-013105-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301769
КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ М.ЛЬВОВА ЄДРПОУ: 07638027ДК 021:2015: 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015-55510000-8Послуги їдалень (Послуги з організації одноразового гарячого харчува...×-
ДК 021:2015-55510000-8Послуги їдалень (Послуги з організації одноразового гарячого харчування в Смолінському ліцеї №2 Смолінської селищної ради Кіровоградської області)
- ID: UA-2026-09-04-013096-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301767
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Смолінської селищної ради ЄДРПОУ: 41798621ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кронштейн металевий 30х30х30, саморіз по металу 16х3, гвинт М5х20 (код ДК 021:2015: 445300...×-
Кронштейн металевий 30х30х30, саморіз по металу 16х3, гвинт М5х20 (код ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі)
- ID: UA-2026-09-04-013102-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301766
ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Торги за правилами організатора
-
КЕП
39717200-3 Кондиціонери (інвенторний кондиціонер з монтажем та підключенням)- ID: UA-2026-09-04-013099-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301765
Ukraine's defense-industrial complex ЄДРПОУ: 99999999ДК 021:2015: 39717200-3 КондиціонериПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 08.09.26 15:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Ручні димові гранати- ID: UA-2026-09-04-013097-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301763
Військова частина 3045 Національної гвардії України ЄДРПОУ: 08803715ДК 021:2015: 24610000-3 Готові вибухові речовиниПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 10.09.26 19:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (Верхолазне спорядження)- ID: UA-2026-09-04-013094-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301759
МОБІЛЬНИЙ РЯТУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ "СУМИ" ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ЄДРПОУ: 33219415ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 14:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання- ID: UA-2026-09-04-013086-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301757
КНП "МЕНСЬКИЙ ЦЕНТР ПМСД" ЄДРПОУ: 38759540ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сік фруктовий- ID: UA-2026-09-04-013091-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301754
ПАСИЦЕЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ЄДРПОУ: 33850090ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Картопля столова пізня- ID: UA-2026-09-04-013087-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301753
НУ "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 15810000-9 – Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироб...×-
ДК 021:2015 – 15810000-9 – Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (Круасан в асортименті в індивідуальній упаковці – 15811300-9)
- ID: UA-2026-09-04-013088-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301752
ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Штанга оперативна ШО-35- ID: UA-2026-09-04-013082-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301750
ДК 021:2015: 31650000-7 Ізоляційне приладдяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги збирання комбайном врожаю льону- ID: UA-2026-09-04-013081-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301749
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "АРЦИЗЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ" ЄДРПОУ: 02546542ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чай чорний байховий.- ID: UA-2026-09-04-013079-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301748
Гімназія №8 Олександрійської міської ради Кіровоградської області ЄДРПОУ: 24145743ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяЗавершена -