• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 15810000-9 – Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (Круасан в асортименті в індивідуальній упаковці – 15811300-9)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)

26 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
01
год
01
хв
21
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 27adfd7bfa584d428158ad6e58d3f2be
Внутрішній номер закупівлі: 30301752
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-013088-a   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА"
Контактна особа: Гладун Ірина Сергіївна 380532608733 Iryna_Hladun@nupp.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 26 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 17:22 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 17:22 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження: 04.09.2026 17:22 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 15:51

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴26 000.00 ДК 021:2015 – 15810000-9 – Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (Круасан в асортименті в індивідуальній упаковці – 15811300-9)