-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (Верхолазне спорядження)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-013094-a
Замовник: Мобільний рятувальний центр швидкого реагування “Суми” Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Місце знаходження замовника: 42009, Сумська область, м.Ромни, вул. Рятувальників, 64; код ЄДРПОУ - 33219415; категорія замовника визначена відповідно до п. 3 ч. 4 ст 2 ЗУ "Про публічні закупівлі", закупівля верхолазного спорядження (код ДК 021:2015 — 35110000-8). Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 14:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 14:00)
1 275 968.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
19
год
12
хв
47
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
041cc583969c4cff9c04528f5a919cb9
Внутрішній номер закупівлі:
30301759
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-013094-a
Замовник:
МОБІЛЬНИЙ РЯТУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ "СУМИ" ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33219415
-
Адреса:
42009, Україна, Сумська область, м. Ромни, вул. Рятувальників, 64
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Захарченко +380978834039 ludmilazaharcenko384@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 275 968.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 17:23 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 17:23 - 20.09.2026 14:00
Період оскарження:
04.09.2026 17:23 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:04
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 275 968.33 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (Верхолазне спорядження)