-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуг в амбулаторних умовах для дитини з інвалідністю- ID: UA-2026-08-31-005242-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238529
ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Делегування доменного імен на 1 рік- ID: UA-2026-08-31-005238-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238528
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АДМІНІСТРАЦІЯ РІЧКОВИХ ПОРТІВ" ЄДРПОУ: 33404067ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Макаронні вироби- ID: UA-2026-08-31-005221-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238527
ВІДДІЛ ОСВІТИ ПЕРЕЩЕПИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42674505ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 31510000-4 - Електричні лампи розжарення (ЛЕД лампа 30 Вт)- ID: UA-2026-08-31-005220-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238523
КП Надвірнакомунсервіс ЄДРПОУ: 33617326ДК 021:2015: 31510000-4 Електричні лампи розжаренняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
сардельки- ID: UA-2026-08-31-005229-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238520
ДК 021:2015: 15131000-5 М’ясні пресерви та виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шиномонтажні послуги- ID: UA-2026-08-31-005235-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238518
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Національний класифікатор "Єдиний закупівельний словник" ДК 021:2015 - 64210000...×-
Національний класифікатор "Єдиний закупівельний словник" ДК 021:2015 - 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних (надання послуг зв’язку (відправлення смс-повідомлень))
- ID: UA-2026-08-31-005232-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238515
ДЕПАРТАМЕНТ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38226516ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сифон- ID: UA-2026-08-31-005225-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238514
ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний огляд ЗИЛ 431410- ID: UA-2026-08-31-005231-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238513
ДП Одеський центр стандартизації, метрології та сертифікації ЄДРПОУ: 04725970ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 31320000-5 — Електророзподільні кабелі (Провід ПВС 4*1,5 – 10 м.)- ID: UA-2026-08-31-005217-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238512
ДК 021:2015: 31320000-5 Електророзподільні кабеліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали (Металеві конструкції)- ID: UA-2026-08-31-005223-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238511
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Профнастил, цемент код згідно з ДК 021-2015, 44110000-4 — конструкційні матеріали згідно з...×-
Профнастил, цемент код згідно з ДК 021-2015, 44110000-4 — конструкційні матеріали згідно зі специфікацією
- ID: UA-2026-08-31-005219-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238509
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08588688ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакети для сміття- ID: UA-2026-08-31-005218-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238508
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОДОКАНАЛ КАРПАТВІЗ" ЄДРПОУ: 35056062ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
здійснення авторського нагляду- ID: UA-2026-08-31-005206-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238505
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) №14 "ПРОЛІСОК" ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25789678ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярське приладдя- ID: UA-2026-08-31-005207-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238504
ДК 021:2015: 39263000-3 Канцелярське приладдяЗавершена -